14 şubat çok abartılıyor

14 şubat sevgililer günüymüş..kim belirliyorsa..neyse sevgilisi olanı anladıkta olmayan neden böyle trip yapıyor.. bugüne yine yalnız başlıyorum diye üzülüyor.. bugünün diğer günlerden bir farkı yok..o da biliyor..ben de biliyorum.. sizde biliyorsunuz...yoksa ben mi çok duygusuzlaştım ne?

alıntı :

Sevgilinin adını duydu mu, titrer O'na içtenlikle bağlanıp inanan kişinin kalbi. Aşktır işte o. Zamandan ve mekândan bağımsız bir bağlılıkla seveni sevdiğine yönelten aşktır. Hangi günle sınırlayabilirsiniz bu aşkı? Günler, ticarî pazarlar dar gelir aşka. Sevgiyi böylesi pazarlara indirgediği ölçüde, aşktan kopmuş olur etiket sevgilileri. Sevmekten de.

konuyla ilgili bir de link vereyim. ister beğenelim isterse beğenmeyelim adamın haklı olduğu durumlar var.

link

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Böyle günler kapitalizmin tüketimi arttırmak için icat ettiği günlerdir. Özünde Sevginin Günü mü olur. diye soruyor yaşlı teyzem doğru değil mi ? Sevgi varsa her gün gösterilmeli saygı ve hürmetle...Ama ne yazık ki toplumdaki bu genel eğilime hepimiz katılıyoruz.

0|1
    0|0
  • mu acabaeeaaa?

0|0
    0|1
Yükleniyor...