Bu kadar pinti sevgili olur mu ya?

Bügün sevgililer günü ama benim sevgilim hiçte hediye almaya niyeti yok cimrilikten tabiki neymiş bilmeme nerde iki sevgili restorantta sevgililer gününü kutladıgı için dayak yemiş ya bizide döverlerse bahaneye bak ama sorun pintiligi bir hediyeyi bana cok görüyor oysaki ben onun hediyesini 3 gün önceden aldım böyle pinti bir sevgiliniz olsa ne yapardınız

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• bana hediye almassan burnuna ossururum de belki işe yarar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• sevgilim olmadığı için yorum yapamıyorum. adı üstünde sevgililer günü iki insan arasında ilişkilerinin geçmişe yönelik sentezini yapıp gelecek de daha sağlam temeller üzerine adım atmak için değerlendirmeler yapılmalı bunu süslemek içinde karşılıklı manevi değeri yüksek hediyeler ikram edilmeli çeşitli eğlencelere katılıp ilişki süreci pekiştirilmelidir

1|0
    0|0
  • hediye mi? şahsen ben bugün hediye almamayı düşünen sevgililerdenim. Akşam iş çıkışı bir akşam yemeği ile durumu bağlamak tarafındayım. Özel güne özel hediye almak vs.. Bana uygun değil. Ben hediyeyi istediğim zaman alıyorum zaten. Hediye için güne ihtiyacım yok. Bunun cimrilikle de alakası yok. Hediye vereceksem bu herkesin verdiği bir hediye olmamalı. Yoksa gider christian dior jadore alırım bi set al sana hediye..

0|0
    0|0
  • Pinti mi?

Olay yerini vede oradakilerı terk et...

0|0
    0|0
  • 37 yaşındasın koyduğun nicke bak ayıp ayıp yaşından utan.

0|0
    2|2
  • herşey hediye değil sevgisini gösteriyor sana değer veriyorsa sorun değil ama sana değer vermiyorsa sende ne hediye al nede değer ver.

0|0
    0|0
  • sevgilinin yanında o nickindeki mevzu oluyosa cıkmaz tabi adam yemeğe yıkılll yıkılll

0|0
    0|0
  • yuhh pintilige bak ya bizi döverlerseymiş :D

1|0
    0|0
  • ag. bu nası nick geri zekalısın ve sevgilinde senin gibi gerizekalıı

0|0
    2|2
  • adam tırsmış restoranda sıkıntı yaratırsın diye

0|0
    0|0
  • ne olcakki senden kıymetlimi , ben hediye alayım sana.

0|0
    0|0
  • tekmeyı vururdum kıcına

0|0
    0|0
  • en güzeli bence hediye sana cok bile öpsün ytr bnce en güzl hediye yanında olmasıdır

0|0
    0|0
  • sen al bı de o da belkı alır

0|0
    0|0
  • bu nici koyan birine bende bir şey almazdım emin ol senin sevgilin bile yoktur kız

0|0
    4|2
  • tabiri caizse eşek kadar kızın kullanıcı adına bak

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Pintilik değilde belki böyle saçma günleri önemsemiyordur. Tabi o nicki o yaş aralığındaki birinden beklemiyorum. 15 yaşında mısın?

0|0
    2|2
  • sen şimdi böyle diyorsun ama ummadığın anda çıkarıp güzel bir hediye verirse burada sorunu güncellemek zorunda kalır ve yoruma da "çok seviyorummmmmmm" yazarsın :) önyargılı davranma sonucu bekle bakalım

0|0
    0|0
  • Olan var olamayan var yapmayalım şimdi böyle..

0|1
    0|0
  • burnundan getırıdım hedıye alırdı buyuk ıhtımal

0|0
    0|0
  • ayrılırım !

0|0
    0|0
Yükleniyor...