Sevgilimin ne demek istediğini anlamadım,buraya yazdım bi de siz anlayın bakalım

erkek arkadaşım benmle buluşmak istedi bnde müsait değildim bugün olmaz cuma günü olursa belki dedim.oda seni mi beklicem,ben o gün çalışıyorum,neyse ben kendime başka birini bulurum ,öpüldün dedi kapattı.bnde buluşma günü aradım erkek ark.ne yapıyon yaramazlık yapmıyon umarım,bişeyler yapıyosun kontrol için aradım falan fistan şeyler söyledim.oda akşam mesaj atmış 'bugün çok rahat durdum emin ol seni seviorum' yazmış .ne demek istedi bu allasen yaaa?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Niye böyle saflık yapıyorsun ? Aldatsın aldatmasın öyle bir cümle kurmaya hakkı olamaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Senin kuşkularına karşılık atılan bir mesaj, gayet masumane ve daha fazla soru istemiyorum anlamında:))

0|0
    0|0
  • nereye çekersen oraya gider bu cevap. iyi yönünden bakarsan bi sey yapmadığını belirtmis ve seni seviyorum yazmıs. kötüye çekersen bi seyler ima etmiş. sonuçta bu kisiyi tanıyan sensin ne demek istediğini kişiliğiyle birleştir cevabı sen bulursun kendi içinde

1|0
    0|0
  • seni beklememiş olma ihtimali varmıki

0|0
    0|0
  • bu adam günü birlik birini bulmuş ve döşemiş

şimdi seni bekliyor koş onamı desem yok bırak ğeşinimi desem bilmiyorum onada sen karar ver

aptal aşık sende

0|0
    0|0
  • seni pek sallamıyorum öyle kafama göre takılıyorum zaten ben sana bir söylesemde anlamazsın kaynar gider demiş

0|0
    0|0
  • değişik birşey ama belki günahıı alma berki erkek arkadaşlarıyala birlikte olabilir ama ben kız olsaydım fazla güvenmezdim

0|0
    0|0
  • ne yazmış derken bana güvenme demiş sana

birgün başka diyer gün başka tehditler falan

yol ypakınken bırak gitsin

0|0
    0|0
  • o ister duş, bir saat 100 dolar demelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çocuk seni kışkırtarak uygun zaman bulmanı ve yanına gitmeni istediği için öyle söylemiş bence bunu yapacak erkek ağzıyla söylemez gizli gizli seni de onuda idare etmeye çalışır böyle bi karaktere sahipse ama içini ferah tut kendine gaz verip tartışma ortamı yaratma iyi bi zamanınızda çaktırmadan sorarsın o gün gerçekten bişey yaptın mı diye :))

0|0
    0|0
  • Yazar burada tam bir şey yapacakmış caydığını/vazgeçtiğini söylemek istiyor...

0|0
    0|0
  • göster ama elletme cümlesi özetler sanırım :)

0|0
    0|0
  • acik ve net iste,telefonda soylediklerimi sinirle soyledim bisey yapmadim diyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...