Spor yaparken su icilmelimi?

Bir kac yil onceki hoca spor bittikten sonra icmemizi oneriyordu simdiki hoca spor yaparken arada oturarak yudum yudum icmemizi istiyor sizce hangisi dogru acaba?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yaparken ağzınız kurursa vücut otomatik olarak susuzluğa karşı direnç gösterebilir. Bu yüzden spor yaparken yudum yudum su içmek gerekir. Eski hocanıza hoca değilmiş demek ki. Yenisinin dediği doğru.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Spor yaparken içmen lazım vucut su kaybediyor ve dinç olman lazım o yüzden hareketleri yaparken set aralarında biraz biraz içmen lazım yoksa cok daha bitkin cıkarsın spordan.

1|0
    0|0
  • Kaslar susuz kaldığında güclerini belli oranda kaybediyorlar. Dolayısıyla pasif dinlenme (oturarak) yapılırken azıcık içmekte fayda var. Bardak bardak içmekte zorlanınca kusmaya ve şişkinliğe neden olabilir.

1|0
    0|0
  • spor su kaybettiri. futbol, basketbol vs tüm sporlarda her fırsaat su içilir

1|0
    0|0
  • Ben spor yaparken 1-2 litre falan içiyordum hiçbir zararını görmedim.

1|0
    0|0
  • ılık ya da oda sıcaklığında olmak kaydıyla 1 litreye kadar içebilirsin

1|0
    0|0
  • Yapılan sporun amqcına göre degişir

1|0
    0|0
  • elinden geldiği kadar içme çünkü spor sırasında ciğerlerini bir sobaya suyuda sobanın üzerine döktüğünü düşün az az ya da spordan sonra yudum yudum içmeni öneririm

1|0
    0|0
  • Ben her setten sonra ya da 2 sette bir yudum yudum içiyorum bir zararı olmadı

1|0
    0|0
  • tabiki insan terleyince vucuttaki su boşalıyor kesınlıkle her ınsan en az 1,5 lt su içmeli günlük

1|0
    0|0
  • Evet böbrekler çalışır

1|0
    0|0
  • spordan sonra hızlıca ve çok su içersen şişersin ondan demiştir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...