Dostan gelen sıcak bir günaydın mesajınız var mı?

Arkadaşlar aha bu sitede eminimki çok değerli dostlarınız secdikleriniz vardır peki o kişi veya kişiler sana her gün yazıyormu ?,günaydın , güzel bir hafta , güzel bir hafta sonu dilerim , cuman hayırlı olsun , vs vs Hani sitede olsanızda olmasanızda yazan dostunuz varmı ?

Onun için değerlisiniz ne mutlu size !

0|0
13|40

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Tane Dostum Var Allah Onu Eksik Etmesin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Beni değerli kılan yada kılanlar var mı merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Bu siteden weya sanaldan yok boyle bişey... Yanlış anlamayın isterseniz ekleyin beni DOST ça önemli günlerde weya her zaman sohbet edebiliriz SIKINTI yok sapıkça teklif gibi düşünmeyin benim aradığım sadece yakın çewremle konuşamadığımı hiç tanımadığımla dertleşmek konuşmak istiyosanız ekleyin size benden zarar gelmez sizden de bana Hemen salça oldum gibi düşünüyosanız zaten ben kabul etmem SAYGILAR...

0|0
    0|0
  • yok canım ne gezer. 1 tane var sadece. gerisi yalan. sorusunu cevapladın arkadaş oldun az yorum yaptın bitti gitti. nerde öylesi

0|0
    0|0
  • Henüz yok, belki oluy...

0|0
    0|0
  • Var ya baya bi muahbbet ettiğimiz kişiler çok şükür..

Ama dost olarak candan kandan sayılı kısıler var.. Mesela Adalım var bitane.. Bide gülüm var :D

Bide neo can var :D hepimiz Sevgi yumagı olup yuvarlanıyoruz.. bigün banlayacakalr beni siteden ama nezaman :D

0|0
    0|0
  • Günaydın ..Lal..

0|0
    0|0
  • ya site yönetimi biraz daha dengeli olsa olabilitesi var da daha ne yaptığımızı anlamadan üyeliğimiz siliniyor, çok masumca sorular ahlaksızca diye nitelendiriliyor, ne yani mikrofon ya da ekranda olmamız reklam yaptığımız anlamına mı gelir adı da ahlaksızlık oldu site tarafından, çok akıllı bazı kullanıcılar şikayet etsin kafasına göre, site de hiç anlamadan bizi platform dışı etsin oh ya ne güzel:)

0|0
    0|0
  • Günaydın iyi sabahlar nasılsın falan filan değenim yok sabahları..

Ama ben herzaman kimi görsem söylerim)

Sıcakkanlıyımda.

0|0
    0|0
  • Vodafone

Migros

TTnet

Yapıkredi

HSBC

Dsmart

B. Ş. Belediyesi

ÜNİFEB

saolsunlar hiç eksik kalmazlar

0|0
    0|0
  • Eskiden çoktu (siteden değil tabi).

Ama artık yok. İhtiyaçta duymuyorum. İnsanlar solup gidiyor hayatımızdan.

0|0
    0|0
  • yok her sbah genelde fırça yiyorum bi ahbaptan

0|0
    0|0
  • Bana yazan yok :( Ama çok şükür ki benim yazdığım var :))))

0|0
    0|0
  • malesef yok hani birileri ile iyi arkadaş olmak istiyorm bi konusuyo sonra yok oluyo yada yazdıma bakıp cevap bile vermiyor ondan yok ve gercekten sırdaş arkadaş olurum diyen olsa hiç yokda demem sevinirim hatta ama nerde bende o şans...

0|0
    0|0
  • sevenime sevmeyenime herkese günaydın. gününüz güzel geçsin.

0|0
    0|0
  • Sohbet içerikli bir site olmadığından,yok.

0|0
    0|0
  • beni şirketlerden ararlar her sabah.Sıcak bir acil olarak gelmen lazım derler.Sıcak olabilir ama iyi bir gün asla.

0|0
    0|0
  • benim dostlarımda sıkıntı var galiba hiç biri günaydın demez '' daha yatıyon mu mk kalk la '' şeklinde oldugu için p şekilde bi dostum olmadı :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • günaydın dostum :)

0|1
    0|0
  • Çok ekleyen oluyor ama hiç mesaj atan olmuyor bende siliyorum hepsini sonradan :/

0|0
    0|0
  • yok şimdilik

0|0
    0|0
  • şu ana kadar henüz olmadı

0|0
    0|0
  • bazı günler 3-4 tane oluyor bazen 1 tane bile olmuyor :)

0|0
    0|0
  • var biri saolsun yazıyo

0|0
    0|0
  • maalesef yok :/

0|0
    0|0
  • Buradan arkadaşım, dostum yok. Günaydın, vs yazan da yok. Ama olsun isterdim. :)

0|0
    0|0
  • vardi ztn <3

bir tane daha neden olmasinn :-)

0|0
    0|0
  • var. ve insanı mutlu ediyorr,güne iyi başlamamı sağlıyor.

0|0
    0|0
  • benim eskiden vardı şimdi yok artık:(:(

0|0
    0|0
  • yok be bacım nerdeeee

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 13

• Sitede hiç kimseyi tanımıyorum ama günaydın veya selamlaşmak aslında bir insanın temelidir.Belki dostlarım yok sitede ama yinede içimden herkese siteye girince ''hoşgeldiniz'' ''iyi geceler'' site halkı diye ortaya atlamak istiyorum :).Aslında ne güzel olurdu bir birimizi çıkarsız veya hiç bir nedensiz bir birimize sadece merhaba diyebilsek.Kadın erkek fark etmez, selamlaşmak güzellikler dilemek bir insanın temelidir.Onun için herkese günaydın ve bana uyuyacağım için iyi geceler dilerim.

İyi sohbetler :)

1|0
    0|1
    • Tanımadığım fakat sevgi beslediğim, içimde hep iyi duyguların hükmettiği bir üyesin. Pek sık münakaşamız olmasada seni ve cevaplarını seviyorum örümcek kadın:)

• Fazla olmak mı? Bir daha duymayayım lütfen. Sorularımda cevaplarını görmekten büyük mutluluk duyarım. Hatta şöyle söyleyebilirim, sorularıma verilen cevaplardan çok "senin cevabın" benim daha çok ilgimi çeker. Çünkü bu sitede beynini ve düşünce sistemini beğendiğim ender üyelerden birisin:)

• bu guzel sözlerin için tesekkur ederim Azmira.Fazla demekle şunu demek istedim.Ben biraz uzatıyorum yorumları :) ve bazen aynı kişilere bir çok kere yorum yazmaktan çekiniyorum ve özellikle en iyi cevap bana bir zamanlar veren insanlardan daha fazla çekiniyorum.Benim böyle bir çekinme sorunum var.Bazen çok fazla veya uzun yorumlar yazdığımda insanların yorulduklarını hissediyorum.O zaman siteye daha az giriyorum daha az paylaşım yapiyorum.Bende senin hakkinda ayni güzel düsünceleri düsünuüyorum

• var; üçbeşonbeş laklak edyoruz hergün.

0|0
    0|0
  • yazarlar sağolsunlar

0|0
    0|0
  • Yok yaa burada o kadar samimiyet kuramadım kimseyle.

0|0
    0|0
  • HERGUN! =D canim benim sabah 7den geceye kadar uykumuz gelene kadar =D

0|1
    0|0
  • benm arkadslrm gece 5te mesaj atarm misal hşşt uyan die uynrlar.. yani hergün yasıomuum die merak eden insanalr var aama yinede insan yalnz

0|0
    0|0
  • Var özellikle New-Anka canımdır.

0|1
    0|0
  • Hem dostlarim yollar ama sevgilim hergun sabah oglen aksam yazar:)

0|0
    0|0
  • var ve insanı mutlu ediyor :)

0|0
    0|0
  • Benim burda hic tanidigim yok. :(

cömezim henüz...

0|0
    0|0
  • Evet her gün çene çalıyoruz.

0|0
    0|0
  • özel günlerde listemdeki herkese tek tek atarım böyle mesajlar.

0|0
    0|0
  • ımmmm .. benimm yok.. :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...