Spor salonuna başladım kahvaltım nasıl olmalı?

Kilo vermek için. Normal diyetisyen kahvaltsından mı?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• olmazsa olmazlardan biri yumurtadır yanında 1 bardak süt 1 veya 2 dilim tam buğday ekmeği kepekli veya çavdar da olabilir. 1 dilim az yağlı peynir yeşil siyah farketmez karışıkta olabilir en fazla 8 adet zeytin bol domates salatalık ve yeşillik ile tamamdır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 1 Yumurta, 2 yumurta Beyazı, beyaz peynir, domates ve salatalık, 4 zeytin..

0|0
    0|0
  • kaşar gibi yağlı, tulum gibi tuzlu peynirlerden uzak durmaya çalışın. reçel gibi şekerli gıdalardan da uzak durun. haşlanmış yumurta yiyin, zeytin yiyin, az tuzlu/tuzsuz peynirleri tüketin, domates yiyin, bol bol salatalık yiyin, tam buğday ekmeği tüketin.

0|0
    0|0
  • Bir dilim kepek, çavdar ya da tam buğday ekmeği
    2 adet yumurta
    75 gram peynir
    Salata, dometes, kırmızı biber
    3-4 tane ceviz

1 aylık kendi tecrübelerimle uyguladıgım diyette 77 kilodan 70 kiloya düştüm
    1 ayda da yine diyetle 70 kilodan 74 kiloya çıktım.
    Vücudunu tanımaya başlayınca herşey kolaylaşıyor.

0|0
    0|0
    • evette salondakiler de bu tarz yazdı orda da ceviz var. o ne için? alternatif bşka bir şey olamaz mı

• Omega 3 kaynağı ve ayrıca kaliteli yağ, gün içinde zayıf ve halsiz kalmaman için beslenmenin yaklaşık %20-30 yağlardan oluşmalı tabi ki ayciçek yağı değil, kaliteli yağlar. Fındık, fıstık, badem, zeytinyağı gibi...
      3 yıldır sporla uğraşıyorum hiçbir spor salonunda hoca yanına gelip sana özen gösterip diyet listesi vermez. Bilmeyen adamla uğraşmazlar. Ne zaman sen okur, araştırır bilgi sahibi olursan o zaman daha çok ilgi görürsün :)
      O yüzden her zaman önerim beslenme hakkında bilgin yok ya da zaman ayıramıyorsan cüzi bir miktara diyetisyene gidip yardım alman en doğrusu, hem spor yaparken ne yaptığını bilirsin. Kafan rahat olur.

• 2 yumurta sadece beyazını ye ( bu olayada gıcık oluyorum sarısını nıye yemıyorsun l*n yılın 300 gunu sabah kahvaltısında 5 yumurta yıyen bırı ıcın o sarıda kı yağ oranı çok fazla )

yulaf ezmesı, muslı ve sut ( sut yarım yağlı olsun, gercı sut çelişkili bıraz kılo da aldırıyor cunku )

0|0
    0|0
  • fil diyeti yapmalısın :D

0|0
    0|0
  • güzel bır sucuklu yumurta ıyı gıder

0|0
    0|0
  • Ye iste kahvaltidan kilo almazsin ya

0|0
    0|0
  • Yumurta yağsız peynir yulaf ezmesi zeytin gbi

0|0
    0|0
  • Peynir ye yumurta ye ama ekmek tüketme domates ye 12 gibi bir elma ve farklı bir meyve ye

0|0
    0|0
  • Spor yaparken kahvaltıyı azaltma akşam ve öğle yemeğinde azaltmalar yap özellikle elmek yeme

0|0
    0|0
  • Sade yoğurt, üzerine tam buğday müsli serpiştir. Muz ve protein ile afiyetle ye 😄

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...