"Yalnızlar Günü" olmasını ister misiniz? :D

Bi de yalnızların (sevgilisi olmayanların, arkadaş çevresi olmayanların, kimsesizlerin) günü olsa nasıl olur? yalnızlar gününde yalnızlar toplansa dertleşseler, eğlenseler fena mı olur? :)

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• benım sevgılım yok ama arkadas cevrem var o yuzden yoklugunu hıssetmıyorum ama dedıgın gıbı sevgılısı olmayanlar bulussa dertlesse guzel olur :)

0|1
    0|0
    • arkadaşta bir yere kadar küçük hanım..

• benim yok son çare burdan arıyorum kendime :/

• bence gıt baska yerden ara burdan bulduguna guven olmaz kız dıye konusursun erkek cıkar erkek dıye konusursun kız cıkar ... malum sahte ınsanlar cok

Kızlar Ne Diyor 2

• yalnızlar günü neysede yalnızlar gününü hep beraber kutlamak saçmalık olur :)

0|1
    0|0
    • maksat şu olacak önce yalnızlar deşarj olacak, sonra da şarj, yani eğlenmek kutlama amaçlı değil, stres atmak için... :)

• HAYIR ISTEMEZDIM NE OLE YA IYYYY

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• isterdim :(

0|1
    0|0
  • gereksız bır yaratıcılık olur

0|0
    0|0
  • olmasın gerek yok

0|0
    0|0
  • takvimi gereksiz yere doldurup durmaylaım

0|0
    0|0
  • bıktırdınız bu geyiklerden ama olsun tamammı

0|0
    0|0
  • ozaman ne bok yiycezz ? simdi bari baskasinaa hediyee aliniyorr ozaman kenidinemi alcann ?

0|0
    0|0
    • maksat hediye değil, yalnızların toplanıp stres atması, yalnızların halinden yalnızlar anlar...

• yapılan her işte bir risk vardır ve hiç bişeyden yüzde yüz verim alamazsın tamam dezavantajları var... mesela başta fırsatçı abazanlara kapı açılmış olur... sadece sevgilisi olmayanlar değil, tüm bütün yalnızlar olacak... maksat karşı cinsden arkadaşlık kurmak değil, ha iki tarafta da hoşlanma varsa neden olmasın ama asıl maksat, deşarj ve şarj olmak, dertleşmek,eğlenmek, stres atmak, moral bulmak... tabi insanların niyetlerini bilemezsin tek tek seçemezsin ama akıllı olan kendini korumayı bilir

• alakasi yok abazalarlaa orda yinee bir ekek bir kiz iyi anlascakk ve kanka olcaklarr kankaligin sonu nereye variyorr erkek kiz arasindaa belli

Yükleniyor...