Rihanna'nın yeni şarkısını beğendiniz mi ks üyeleri?

Rihanna'nın yeni şarkısını beğendiniz mi ks üyeleri? link

• Beğendim
    A seç
  • Beğenmedim
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2614

En İyi Kız Görüşü

• Şarkının sözlerine çok geç giriş yapıyor, giriş yapana kadar da aynı sesleri sürekli tekrarlatıyor bu da sıkıcı, küvette geçiyor, bu da günümümz standartlarının altına inmediğini gösteriyor yani bir taraflarını açmadan adam gibi bir klip çekemiyorlar demek bunlar vücutları kadar varlar. Bu imajı veriyorlar maalesef. Şarkı olmasa da açılmış bir bacak var her şekilde izletiriz tarzında neredeyse çoğu klip. Rihanna nın saçları da iğrenç olmuş bu arada... Yani özelliği olmayan bi şarkı, ben bu şarkıyla anca uyurum... (Armağan Çağlayan terk) ;)

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 25

• Rihanna'nın sesini çok beğeniyorum. Bütün şarkıları da çok hoşuma gidiyor. Bu şarkısı da çok güzel olmuş. BEĞENDİMMM :)

0|1
    0|0
  • Rihannayı da tüm şarkılarını da beğeniyorum. Sesini ayrı seviyorum zaten. Tam bir idol. Stay şarkısının içerisindeki şu sözü çok beğendim; Cause when you never see the lights it's hard to know which one of us is caving (Çünkü ışıkları göremediğin zaman hangisinin bizi çökerteceğini bilmek zor)

0|0
    2|0
  • begendim güzel

0|0
    0|0
  • illuminati biri ama yinede beğeniyorum şarkılarını.

1|1
    0|0
  • Şarkı Güzel, klip sıkıcı vasat..Ama çılgın saçları, sesi, gözleri...Diyecek söz yok.. :)

0|0
    0|0
  • Rihannanın herşeyine hayranım özellikle kırmızı uzun saçları çok iyiydi :( whats myname öneririm en sevdiğim şarkısı

0|0
    0|0
  • beğendim

0|0
    0|0
  • Pek beğenmedim normalde severdim Rihanna'nın şarkılarını.

0|0
    0|0
  • twittera yeni resimler atmış ;) link

0|0
    0|0
  • bayıldım ben muhteşem

0|0
    1|0
  • Yeni değil ki çıkalı bayağı oldu ama yine de çok güzell.. Ben tam anlamıyla Rihanna aşığıyım sesini, kendisini, şarkılarını çok beğeniyorum takip ediyorum.. Sırf konser için İstanbul'a yollara düşeceğim çok uzaklardan :)

0|0
    0|0
  • beğenilmez mi :)

0|0
    0|0
  • Harika bir sesi var ben beğendim

0|0
    0|0
  • rihanna nin hicbir sarkisi guzel degil acaba yine ne zirvalamis..kulaklarima yazik denemek bile istemiyorumm...

0|0
    2|0
  • Hell yeah!

0|0
    0|0
  • Klibi fena :D

0|0
    0|0
  • hayııırr örtmenim

0|0
    0|0
  • Cıstak apaçi şarkısı yapmasın biz onu böyle acılı severiz.

0|0
    0|0
  • illuminatici o zaten gıcık kapıyorum o karıdan :P

0|0
    0|0
  • hiç bir şarkısı kötü olamaz ki buda her zaman ki gibi güzel yalnız rihanna çirkinleştimi nee

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 14

• Rihanna yüzünden ku klux klan sempatim bitti.

Beğenmeme şansım yok.

Her daim Rihanna.

black power :D

0|0
    0|0
  • Klip keşke bu kadar yakından çekilmeseymiş.Madde bağımlısı olduğunu gözlerindeki morluklar iyice belli etmiş...

0|0
    0|0
  • benim için önemli olan klip. bu kadını illüminati sayesinde felan keşfettim ama güzel birisi.. başarılarının devamını diliyorum sesini kapatıp kapatıp izlerim artık

0|0
    0|0
  • sarkıda + saclarda kötü

0|0
    1|0
  • Tabikide beğendiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmm! :)

Rihanna'mın her şarkısı beğenilir,beğenmeyen öldürsün kendini :)

1|0
    1|3
  • Rihanna'nın şarkılarının genelini beğenmiyorum benim tarzım değil pek hoşuma gitmiyor şarkıları.

0|2
    1|1
    • arabesk dinlemem ben insanların tipiyle alay etmek gibi bir terbiyesizlik yapman da büyük ayıptır.

• sankı anlıyosunuz ne dedıgını :D

0|1
    0|0
  • Henüz alışamadım.. diamonds daha iyiydi sanki..

0|0
    0|0
  • süper söylüyor

1|0
    0|1
  • Diamonds şarkısı güzeldi ama bu olmamış :P

0|0
    0|0
  • rihanna olurda beğenilmez mi ya :P

0|0
    0|0
  • 320 kpbs kalitesinde indirdim şuan dinliyorum güzel :)

0|0
    0|0
  • ooooooooooooooooooooooooooooooo

0|0
    0|0
  • beğenemedim

0|2
    1|0
Yükleniyor...