Sevdiceğinize sevgililer günü hediyeniz nedir?

Sevdiceğinize sevgililer günü hediyeniz nedir? Şakacıktan yazdım soru başlığını kaç kişi alt başlıkları okuyor diye merak ettim yoksa banane sizin ne hediye aldığınızdan verdiğinizden isterseniz 14 şubat vakit çıkana kadar sevişin beni bağlamıyor yani.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• bırak şimdi fizikçi. yarın sevşeceğim desem, içinden bi 'ulan olsa da biz de sevişsek' dersin.

0|1
    0|0
    • Olmadığı konusundaki kesin kanaatini nereye bağlıyorsun.

• teşekkürler iyi dileklerin için.

• Bu cevabı daha önce beğenmiştin!... zilli donu bana alsa ortaya çıkan şey ne? çıngıraklı yılan. en sevmediği hayvan ne? çıngıraklı yılan... eee noldu... yılan oldu yalan...yalan oldu yarınlar...asdasdad

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir paketin içine hırka koydum, çorap koydum, bir zarf koydum, bir tane fotoğrafımızı koydum, bir de hediye kartı... ve tabiki bu yazdıklarımın üzerlerine minik notlar ve zarfın içine bir aşk mektubu :)

o bana birşey almadığını almayacağını açıkça söyledi

0|0
    0|0
  • sevişmesinler olan var olmayan var .. sapıklar gelmeyin küfrederim

0|1
    0|1
  • sevdiceğimiz varda sevgili olamadık bakalım seneye inşallah ihihihi :D

0|0
    0|0
  • Şekacı seni.

0|0
    0|0
  • beni de bağlamıyor kimin ne yaptığı

0|1
    0|0
  • şakacıktan cevap veriyim kol saati

0|0
    0|0
    • :D ahahaha :D Ya bırak ben Snin Aldıgın kol saatini tahmın edebiliyorum :D

link

• tam isabet:) Ama cidden ayıp:)

• :D)) ben cvbını görememisim :D bende Kızdın küstün tü kaka falan dedin sandım :D

Bu 1 seferlikti bidaha olmaz ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• Bensiz gepgeniş, aydınlık, ferah ve uzun bir ömür.

1|0
    0|0
  • olmadığı için almadım

0|0
    0|0
  • bişi almadım ona

0|0
    0|0
  • Bir Adet Kuru odun.

0|0
    0|0
  • Evlenme teklif ettiğim günden bu yana yok ama geçen seneki hediyem Iphone 4s.

0|0
    0|0
Yükleniyor...