Anında bırakıp tekrarlamadığınız bir alışkanlığınız var mıydı ?

Kısa zamanda ya da uzun bir süre sonra bıraktığınız değil de, anında "Ben bunu bırakıyorum" dediğiniz ve bir daha tekrarlamadınız, iyi veya kötü bir alışkanlığınız var mıydı ? :)

Şahsen benim yok zaten sigara alkol ile aram yok, tek sorunum sanal dünyaya fazla bağlandım çevremi biraz genişletebilirsem ki inşallah bunu başaracağım. :D Derhal uzaklasacağım bu lanet şeyden.. :)

0|0
17|14

En İyi Kız Görüşü

• asosyal olarak eve kapandığım sürede alkolik gibiydim sonra bi anda bıraktım =)

0|2
    0|0
    • Yasadıgım bölgede, tanıdıklarım arasında gerçek insan çıkmadıgı için bende asosyal olarak eve kapandım su sıralar umarım baslamam bende şu alkole :)

• genelde ani arkadaş çevresi silme ve eve kapanmadan sonra olur zaten başlama sadece salaklaştırıyor mide bulandırıyor ve is,tifra ettiriyor hiç bi yararı yok =)

• Yok yok başlamaya hiç niyetim yok zaten olmazda bu konuda kendimden eminim :)

Kızlar Ne Diyor 16

• kola içmek ;) bir anda içmeyecem len dedim üç yıldır içmiyorum içmeyi de hiç düşünmüyorum ;)

0|1
    0|0
  • küçükken birilerini ısırırdım hatta diş izlerimi taşıyan arkadaşlarım vardır ama bıraktım.. kızınca ısırıyodum ha yanlış anlaşılmasın :D

1|1
    0|0
  • Lisedeyken arkadaşlar sigara uzattığında almıcam diye kendimi şartlandırmıştım bir süre sonra sigara başladım ve dedim ki yok 1 günlük deniyim ertesi gün içmem derken ertesi günler bitmedi bir türlü. Şimdi ise her sabah kalktığımda bugün asla içmicem ve bırakıcam diyorum ama malesef olmuyor..

0|1
    0|0
  • 8 yaşından beri her gece yatmadan önce dua okurdum geçen yıl yurda yerleşince bi anda bıraktım şimdi tekrar yapmaya çalışıyorum ama eskisi gibi alışkanlık haline getiremiyorum..

0|1
    0|0
  • ben sivilce yara gibi seyleri cok kurcaliyorum ve sonunda yuzumde iz kaliyor yapamiyorum birakamiyorum dinletemiyorum kendimee! :( zaten izler kaldi yuzumde offf.

0|1
    0|0
  • Facebook bagimli olmama ragmen aninda biraktim !

0|1
    0|0
  • sigara

0|1
    0|0
  • sigara

0|1
    0|0
  • sanal dünyaya fazla bağlandıysan neti kestir kesin çözüm :) bana öyle olmuştu kopmuştum. neyse sorunun cevabı da malesef yok hiç bi şekilde nefsime hakim olamam ne sigarayı bırakabilirim ne başka bi şeyi alkole hiç bi zaman çok bağlı olmadığım için sıkıntı yaratmıyo

0|0
    0|0
  • bu gün sigarayı bırakacagım dedim ve hiç içmedim ama canım cok istiyor valla insallah kendime verdigim sözü tutabilrim :)

0|1
    0|0
  • en yakın arkadaşım..şimdiye kadar tüm kazıklarını görmezden geldim..ama son kazığı sebebiyle artık kendisinide görmezden gelmekteyim...

0|1
    0|0
  • facemi dondurup dondurup açıyordum takıntı haline gelmişti ama şuan hepten dondurdum :D

0|2
    0|0
  • dengesiz 2 kız vardı onları hayatımdan tek bir mesajla çıkardım bir daha hiç konuşmadım

0|1
    0|0
  • sevgilimi anında bırakmak istersem bırakırım.aramam dersem hiç aramam.

0|1
    0|0
  • Bir kere taş içtim 1 hafta kendime gelemedim bir daha içmedim ama

0|1
    0|0
  • sigara.. bırakıcam dedim bıraktım..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben de bi ara bir tik vardı Allah kahretsin çok lanet bi şeydi. Diyelim yürürken sağ elim duvara sürterse gidip sol elimle de aynı seyi yapardım. Bunu her seyde düşünsenize. Sonra neyse ki daha yapmıcam dedim. En başlarda çok zor oldu, delirtti beni bu durum ama o günden sonra hiç yapmadım. Çok saçma bi durum bu başıma gelen :)

0|1
    0|0
  • lise 3ün yazıydı galiba yanlış hatırlamıyorsam.öss çalışmaya başladım o yaz.o yıla kadar bilgisayardan online oyun olan ko'yu oynardım.bi yaz akşam geldim odama.sokarım len böyle oyuna oyunu da oynamıcam bilgisayarı da açmıcam dedim.çıkardım bilgisayarı odamdan attım salona.şuan nerdeyse üniversite bitcek o bilgisayar hâlâ salonda.elimi bile sürmedim o günden sonra.öss sonuçlarına bile gidip cafeden bakmıştım

0|1
    0|0
  • ilişkilerimde 15-19 yaş grubuna hitap eden ayrıldıktan sonra tekrar ilişkiye başlama alışkanlığım yok bu iyi sanırım. bir de sigarayı bıraktım dedim bıraktım. o da alex in gittiği gündü :( ikisi de alex in gittiği gün gitti.

0|1
    0|0
  • Bir anda kopamasamda rakımdan biricik aşkımdan ayrıldım çok büyük kavgalar ettik ayrılığımıza arkadaşlarım yas tuttu haftalarca bizi tekrar bir araya getirmeye çalıştılar ama olmadı olamazdı yürümezdi bizim ilişkimiz ayrı oranların şeyleriydik biz sulu bir ilişkimiz vardı özlemedim değil bir gün belki bir yerlerde...

0|1
    0|0
  • kadınlarla eğlenmeyeceğim dedim artık eğlenmiyorum, güzel vakit geçiriyorum ;)

0|1
    0|0
  • Alkol!

Bitti dedim, bitirdim.

0|1
    0|0
  • Cemaat yurdundan ayrılırken bidaha bu kapıdan içeri girmem dedim :)

Hayatımın dönüm noktası buydu.

0|1
    0|0
  • 7 sene süren bir ilişkimiz oldu, birbirimizle çok iyi anlaştıysakta tek seferde terkettiğim ve 4-5 aydır hiç görüşmediğim bir bağımlılığım winston lighttımmmmm...bo konuya örnektir:D

0|1
    0|0
  • sigarayı anında bırakıp başlıyorum :D hergün

0|1
    0|0
  • kahvemi orta içerken sade içmeye başladım.

0|1
    0|0
  • Sigarayı gerçekten dediğin gibi bıraktım.

0|1
    0|0
  • Ters ilişki merakımı bıraktım Kız arkadaşımda bende memnunuz Yakında bi kamu spotu gelebilir

0|1
    0|0
  • anında bırakamıyosun yani :)

0|0
    0|0
  • Kokain 1 kere kullanıp bıraktım.

0|2
    0|1
Yükleniyor...