Kızlar düşünün bakalım

sizi deli gibi seven biri var.. teklif etti ama daha tanımıyorsunuz bile.. bu çocuk size aşkını kanıtladı ve ısrar etti ısrar ısrar ...

• Kabul ederim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • ısrardan nefret ederim
    60% (3)0% (0)60% (3)Oy Ver
  • Tanımak isterim
    40% (2)0% (0)40% (2)Oy Ver
  • En azından gözlemlerim ne kadar ciddi diye
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ısrardan kastım ha bire yapışması değil yalnız.. hani biliyosunuz ki hep sizi sevicek ve bunu gösteriyor , teklifleri kabul etmiyor mesela ve bakışları aşk dolu.. hani biliyosunuz ki sizde kararlı

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış yoldasın tecrübelerimle konuşuyorum birine çok sevdiğini vazgeçilmez olduğunu hissettirme sakın git teklif et yok derse eyvallah de bir iki gün üzülüyor ayağı yap bir daha söyle yok derse yine yol yakınken dön. en doğru karar bu ama sen bunu yapamayacaksın sülük gibi yapışacaksın ona aylar belki yıllar geçecek yine kazanamayacaksın onu başkasıyla olduğunu görüp üzüleceksin. eğer kız senden etkileniyor ise bir hafta içinde olumlu karar verir eğer hala olumsuz ise cevabı yıpratma kendini derim ama biliyorum sen yıpratacaksın kendini ve acı çekerek olgunlaşacaksın

0|0
    0|0
    • yok yapışmıycam 1 aydır hiç konuşmadık çok düşürdüm kendimi..artık umursamıyormuş gibi davranıyorum.. sadece böyle yapsam nolur merak ettim

• bir iki hafta öyle takıl takmıyorsa seni tüm planlarını çöpe at ve vazgeç yol yakınken dönmek daha kolaydır unutma eğer aylarını yıllarını harcarsan altından kalkamaz doğrulamazsın kolay kolay etkisi uzun sürer henüz birşeyler yaşamadını sohbetiniz ilerlemedi eğer emek verip boşa çıkarsa kor adama

Kızlar Ne Diyor 2

• ne kadar sevıyosan sev bu kadar bellı etme bazı kızlar surundurmeyı daha cok severler benden baskasını dusunmesın ama bende onunla olmayayım derler... bosver kım askından ölmüş kı sen ölesin

0|0
    0|0
  • tanımak isterdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sen bu dediklerini yaparsan çok sürünürsün benden söylemesi

0|0
    0|0
  • ısrar iyidir

0|0
    0|0