Kas erkekte nasıl duruyor?

vücut çalışmaya başladım kaslar her geçen gün gelişiyor t-shirt filan dar gelmeye başladı koluma sizce kas erkekte nasıl duruyo

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• kaslı erkekler süper seksi oluyolar, devam et

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• böyle bi soru sorman baştan faul yani kas tabiki erkekte çok güzel duruyo sixpackler geniş omuzlar biraz da uzun olmalı tabi

0|0
    0|0
  • İyi güzel durur da, merak ediyorum art arda mı çalışıyosun.

0|0
    0|0
  • Evet yakışıyor. Ve sen de yakıştığını biliyorsun :)

0|0
    0|0
  • herşeyin fazlası zarar ..kararında olmalı kas bile

0|0
    0|0
  • gaysen böyle

link

0|0
    0|0
  • böyleee

link

0|0
    0|0
  • cevaplardan sonra tatmin oldumu egon yeteri kadar bari. o kadar sormussun yazik. ondan yani.

0|3
    2|2
    • ego tatmin etmek için burayı kullanacak değilim öyle bi niyetim olsa başka yerde olurdum dimi ? dışarda kime sorsam güler onun için soruyorum burda bilmem anlatabildim mi

• nerde olurdun mesela :D mal

• kas erkeğe çok yakışır çok seksi olursun

0|1
    0|0
    • Allah razı olsun iyi moral oldu :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Kas erkekte güzel durmuyo bence vücut çalışma diyet yap kilo ver ince hatlara sahip ol. Kas dediğin kadına yakışır hele geniş omuzlu kalın kolları olan adonisli...

0|1
    2|0
  • tamamen amele işi

bırak kardeşim yol yakınken

ilerde bırakmaya kalkarsan o kaslar yağ oluyor ve sarkık bir vucuda kavuşuyorsun :)

0|0
    0|0
    • Hayatımda duyuduğum en saçma şey kas proteindir yağa dönüşmez sen çalışmazsan kasın küçülür ama sarkmaz sen spora başlayıp bıraktığında spor yaparkeki gibi yersen sarkar tabi her yerin.

• ee sen yapta sonuölarını gör olum biz hastane personeliyiz 15 senede neler gördük geçirdik

• havalarını al arada.çok şişmesinler basınç yapar.

0|1
    0|1
  • Vücut çalışmak uzun soluklu bir iş, senin şişkinliğin sadece geçici,devamlılık sağlar isen aşırıya kaçmaz san iyi olur. Ama asla ilaç doping kullanma.

0|0
    0|0
  • bilader evde mi çalışıyosun

0|0
    0|0
    • evet evde çalışıyorum ama yoğun bi tempo ile ilk başta bişey farketmiyo ama 3 ay sonra filan hızlı bi şekilde gelişiyo

• çok fazlası kötü

0|0
    0|0
  • iyi duruyorr devam ett sen ! ama asiri olmasin normal olsun yeter

0|0
    0|0
  • güzel durur

0|0
    0|0
  • soruya bak laaa... havalar bin beş yüz ego tatmini iyi oluyor mu burda?

0|0
    0|0
  • Gtümle güldüm. Her geçen gün kaslar gelişiyorsa 1 hafta sonra Arnold gibisin

0|1
    0|0
Yükleniyor...