Detaya yazıyorum açıklamayı sanırım sporda kasığıma bir şey oldu anlam veremiyorum sizce nedir bu?

Ya bacak çalışırken bir alette açma kapama hareketi yapıyorum 15 kiloyla çalışıyorum buna anlam veremedim bu gun çalışırken sanki parmaklarımı ya da boynumu çıtlattığım gibi aynı şey kasığımda oldu ve ardından sanki içerde sıcak bir sıvı yayıldı bir morluk yok ama yürüdükçe ve otururken inanılmaz bir sancı giriyor doktora gitme fırsatım olmadı eve geldim sizce acil bir şey mi doktora gitmeyi pek sevmiyorum eski yöntemlerle halledilebilecek bir şey mi bilgisi olan yazabilirse çok sevinirim iyi akşamlar..

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Saglikla ilgili durumlarda bence doktora gitmelisin veya saglik danisma hattini arayip bilgi edinebilirsin. Yanlis uygulama farkli durumlara yol acabilir. Bu konularda hassas biri olarak sorunun ilgi alanina gitmelisiniz diye dusunuyorum.

Ne olursa olsun sizin sagliginiz

0|0
    0|0
  • Buz koysaydin keşke direk liflere tendomlari zorlamissin ısınmadan calismsa doktora da git ağrı kesilmesse

0|0
    0|0
  • Acil bir şey. Dediğine göre içerde kanama olmuş. Kas yırtılması olabilir veya lif atmıştır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...