Kuyumcunun önünden geçmemek için yolunuzu ne kadar uzatırsınız?

Kuyumcunun önünden geçmemek için yolunuzu ne kadar uzatırsınız?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• bende bir sorun var sanırım hiç meraklı değilimdir altın konularına :)

0|0
    0|0
    • ideal kadın :)

• helal olsun ! altına pırlantaya meraklı olmayan kıza meraklıyımdır :)

• sağol siskomavi :) beni anlamana sevindim bu durumda bir insanın sevgilisinn olamsına gerk yok yapı meselesi arkadaşım neyse her bayan bir değil o yüzden kendimi ispatlama gibi bir çaba içerisine girmycem kendsimi biliyorum çnkü.

• başan kartları açık oynayın, kaçma kovalama olması bir yerden sonra pek keyifsiz..

0|1
    0|0
    • bana kısaca şişko diyebilirsin :) şaka maka hoşuma gitmeye başladı. Teşekkürler

• olur derim :)

• Yolu oraya getirmek için baya uzattığım bir gerçek..:=)))

0|0
    0|0
  • ALLAHtan hiç kaçan sevgilim olmadı .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ayakkabıcıdan daha çok kaçarım ben.

0|1
    0|0
  • Elimden geldiğince uzatırım :)

geçen gün öküz gibi bir gerdanlık gördü ortasına kocaman zümrüt vardı hiç hoş bişey değilki altını hiç sevmem ne erkekte ne kadında evlenirsek bundan takacaksın bana diyordu.Şakaya vurdurdum ama gayet ciddiydim o gün dediklerimde.buraya yazmıyorum banlanma tehlikesi var...

0|0
    0|0
  • çanta ve ayakkabıcılarla köşe kapmaca oynamaktan isyan ettim arkadaş

0|0
    0|0
  • öle patavatsız bir sevgili ile işim olmaz. girer bakar beğenirse işaret eder ben de alıp alamayacagımı işaret ederim ikimizinde aklı kalmadan çıkarız :)) Çok nadir olmustur gerci asla uzanamayacagı çiğere el atmaz :)

0|0
    0|0
  • hiç bu şekilde davranacağım bir durum olmadı. Niye kaçıyım ki illa o an almak zorunda değilsin ki beni çok aşmayacak bir şeyse daha sonra da alabilirim ondan önemli mi olacak bir parça. O an müsaitsem o an değilsem de sonra alırım hiç önemli değil.

0|0
    0|0
    • almak sorun degil kuyumcunun önüne gelirsin yüzükler bakılır evlilik hayali nişan hayali söz hayali derken bi kuyumcunun önünde 2 saat civarı beklemek söz konusu bu 2 saatlik maratondan kurtulmak babında sormuştum.

• hmmm oooo evlilik oldu mu akan sular durur yok kardeşim boşa zaman kaybı olur benim için orada geçirilen zaman :)) hayalde kalır anca :))

• Gümüşcülerin önünden geçmek için bahane yaratırım... :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...