Tekvandoya başladım ama salonda kum torbası yok farkeder mi?

Dün tekvandoya başladım ama salonda kum torbası yok olmadan da kendimi geliştirebilir miyim ve haftada 3 gün olacak bu yeter li mi öğrenebilmem için?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• tekvandonun kum torbasıyla alakası yokki kickboxsun alakası var genelde

0|0
    0|0
    • teşekkürler rahatladım biraz :)

En İyi Erkek Görüşü

• Tekvando da hareketler adim ala ala ileri dogrudur buyuzden olsa gerek kumtorbasi yok. Lapa dedikleri ellerinde tuttuklari malzemeye tekme atarak calisiliri genelde Tekvando da. Boks kickbos gibi siporlarsa kum torbasi ise yarar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Normal de haftada üç gün olur oğrenebilirsin yeterli. Kum torbasına gerek yok ellik yeter zaaten dersde ellik kullanırsınız çünkü sürekli tekme atıyorsun ellik daha iyi olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• taekwonda da genelde raket kullanılır ve bu hız yapar kum torbası güçle alakalı bunun sizinle alakası yok

0|0
    0|0
  • haftada 3 gün başlangıç için güzel yeterli kum torbası ise önemsiz kendine sağlam bir arkadaş ortak bul daha hızlı gelişirsin

0|0
    0|0
    • Evet başlangıç ama ben hızlı gelişmek istiyorum gerekiyor diyosan 2 tekvandoya birden yazılıp haftada 5 gün falan giderim. Ve arkadaş bul demişsin çalışmak için. ellik satın alıp bir arkadaşla evin önünde falan çalışsak olur dmei ve birde tekvandoda bir vuruş varmış kavgayı hemen bitirebilecegin adı nedir biliyosan?

• etmez

0|0
    0|0
  • yok farketmez

0|0
    0|0
  • Boksa baslasaydin keske

0|0
    0|0
    • kardesim keske şunu yapsaydın diyecegine soruma cevap versen keske burada sadece tekvando salonu var malesef elimde degil yani o yüzden tekvandoya başladım

Yükleniyor...