Kapat

Sevgililer Gününü pek önemli bulmuyorum ama sevgilimi nasıl mutlu edebilirim?

bence sevgililer günü çok gereksiz bir günn seven insana hergün sevgililer günüü 1 günü belirleypte hediyeler alınmasıı saçmalık diye düşünüyorum ben. erkek arkadaşımada bunu belirttim biz normaldede birbirmize çok sık hediyeler alırız süprizler yaparız onun için yarının pek bi önemi yok. zaten askere gidicekk ve birikim yapması gerkiyor bende ona bunu söyledim cazip geldi onada. ama genede yarın için ona güzel bir mesaj atmak istiyorum ne yazicağımıda tam anlamıyla bulamadım buarada bu bizim 3'ü beraber geçirdğmz sevgililer günü olucak :)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu günün özel olarak manası bayanlar tarafından allah tarafından verilen bir hiss(Beklenti) duygusunu yenmek için biz erkek tarafı olarak size güzel bir söz veya ucuz bir hediye alıp kalbinizi kazanmamızdır.O kadar erkek için başka hiç manasını olmayan bir gündür sevgililer günü :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 saat vermelisin bence :) swatch olabilir

0|1
    1|0
  • aşk sonsuza kadardır bir gün yetmez kıymet biçmek için . Ben seni sonsuza kadar seveceğim bir hediye yok bunu göstermek için.

0|0
    0|0
  • sen bilirsin onu nasıl mutlu edeceğini biz tanımıyoz ki..

0|0
    0|0
    • ya sonuçta siz erkeksiniz biraz yardımcı olsanız

• Erkeği memnun etmek çok kolay olduğun gibi davran samimi hislerini yansıt olay biter.. seni baş tacı yapar..

• ona deger vererek

0|0
    0|0
  • şekerli sucuk al yesin seni hatırlasın :D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...