Annemin kayınvalidesinin amacı nedir? Bu kadına ne yapmalıyım?

insanları çözen var mı?iyi davranırsın çok iyisin demeye durur ona ters bir cümle laf söylediği zamanda karşılığını verirsen adın çıkar kötüye senden eşeğe olmaz...kendini savunamicakmışın iyi canım sen her lafı bana şöyle ben sessiz kalayım var mı böyle bi durum.

bi kadın var sınır olduğum ama bu kadın dedemin hanımı babannem oldu.dedem yeniden evlendi yani üvey diyeyim. bu kadına zamanında herşeyi yaptım yani sırf dedemin hatri onu sevdiğim için evini temizlediğim vakitler oldu. bazende kadın yaşlı yapayım elimde mi kalıcak düşüncesi ile yardım ettiğim zamanlar da oldu.

bu kadın yaptığım o iyilikleri unutup bana ve anneme kötülük yapmakta... bizi ezmeye çalışmakta tabi annem sakin sesini çıkarmıyor. ben her zaman annemi savunurum arkasında dururum ezdirmem.o kadının ağzının payını versemde yine yapıyo yapacağını.ben birgün evlenicem annem yine onunla evlerimiz ayrı altli üstlü onu kim savunucak bunu düşünüyorum. ben o kadına böyle davrandıkça o da hırsını beni istemeye gelenlere karalamakta amacı nedir çözemedim.

sanırım bütün iyilikleri yaptım elimi eteğimi çektim bundan mı yapıyor ki? çünkü sürekli böyle davranmakta idi laf vurmalar arkamızdan konuşmalar böyle bi kadına iyilik yapılmaz bende yapmıyorum bıraktım.benim ciddi bi yapım vardır.bana bu kadın sürekli seni alan yandı deyip benim sinirlerimi zıplatmaya çalışmakta... bu kadına ne yapsamda arkamdan benim hakkımda konuşmasa...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Tehlikeli Yaşlı Kurt Dikkatli Olmak Lazım Mümkünse Ters Düşme O Yaşta Ve O Düşüncedeki Kadınlar Çok Tehlikeli Olur İftira,yalan Gibi Gibi En Güzel Ona Saygı Duydugunuzu Her Fırsatta Belli Edin Size Asla İnanmaz Ama Zamanla Size Karşı Cephe Almaktan Vazgeçebilir Bol Şans...

0|0
    0|0
    • eden bulur diyorum ama bu kadar kötü olmasına ragmen hiç birşey olmuyor.rabbim beni deniyor herhalde.saygı kalktı ona karşı biliyor sevmedigimi

Erkekler Ne Diyor 1

• Cahil insanı istersen kes bildiğini yapar. Yapacak birşey yok böyle insanlar etrafımızda çok laf anlamazlar boş yere uğraşma derim.

0|0
    0|0
    • ugrasmk ıstemyrum ama bana zararı dokunuyo oyle bırsey yapmalıyım kı bır daha ne benle ne annemle ugrassın

• uzak durmak istiyorum ama bi üstümüzde oturdukları için konuşuyoruz muhatap halindeyiz dedemin hanımı sonuçta her ne kadar kötü olsada dedeme saygımdan dolayı agır bi lafda kullanamıyorum o da bundan yararlanıyo herhalde yapacagını yapıyo neyse saolun önerileriniz için sanırım ses çıkarmadıkca daha çok sınırlenir belki ilgilenmez deniyecegim

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 1

• Muhattab olmayın o kadınla. Olmaz mı?

0|0
    0|0
    • muhatap oluyoruz dedemin hanımı sonuçta.bir bayram daha geldi gelde elinin öp böyle kadının offf:(

• Aile büyüğünüz ne denir ki :(

• malesef

Yükleniyor...