Harcadigimiz enerjinin yerine ne koymali?

Bilen kisilerden degisik oneriler gelirse cok memnun olurum.

Fitnesstan sonra kosudan sonra, ya da evde egzersiz yaptiktan sonra gunun diger dilimlerini saglikli ve zinde gecirebilmek icin neler oneririsiniz?
Ben spordan once fix sade kahve icerim, performansa cok etki ediyor. Spordan sonra da yine kahve. Buna alistim. Mesela spordan biyere devam ediceksem marketten muz alirim onu yerim enerjimi toplamasi icin.
Bol su da iciyorum o da cepte
Havuz falan da girdigi zaman isin icine bir donem enerji icecegi icmistim ama daha yapmam onu.

Bunun gibi baska neler olabilir? Cok yemeyelim hani ama enerji gelsin.

Güncellemeler:
Teesüf ederim arkadaslar kimse takmiyo mu yoksa bir . fikri olan yok mu 😒

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Protein almalısın bunun için en kolay yollardan biri çikolatalı süt ama ondada her marka farklı şöyle söyleyeyim alabilirsen torku al olmadı nesquick çünkü torkunun iiçnde 4 protein var yani en yüksek miktarda diğerlerinde 1 2 en yüksek nesquicktede 3 bildiğin şeker içiyosun bir faydası yok yani oda faydadan cok zarar yapar

1|0
    0|0
  • Bildigimden konusuyorum bak eger kalori harcayip antreman yapiyosan alicagin besinler hem kalorili hem saglikli olmali hemde sisirmeemeli tavsiyem antremandan sonra cikan enrjin yerine alicagin kuruyemis olabilir hem şisirmez hem saglikli yaglar ver ve faydali ve dolu , eger kalorini tamamlicaksan hakiki zeytinyagi iç bir kaşiginda 170, kalori var ve zeytin yagi mukemmel faydali antreman dan sonra çikolwtali süt de icebilirsin nesquit gibi anttemandan once saglikli kabrondihat al yulaf sebzeli makarna gibi urunler ye

1|0
    0|1
    • Oncesinde bisey tercih etmiyorum ya sabahlari yapiyorum. Ama cikolatali sut cepte yarin cikista icerim sagol

• Rica ederim çikilotali sutu tavsiye etmemdeki neden ise antremandan sonraki karbsndihat ve protein ihtiyacini karsilar

• enerjiyi sağlayan en önemli besin kompleks karbonhidratlardır, basit karbonhidratlardan uzak dur

1|0
    0|0
  • Gün içerisinde bol sebze de tüketebilirsiniz. Hem kilo aldırmaz hemde gerekli vitamin ve mineralleri vücuda kazandırır. Ayrıca hergün bir tane avokado yemenizi tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • karışık meyve suyyu iç

1|0
    0|0
  • Fistik findik ceviz bunlar iyi gelir eğer sporu ağır yapıyorsan ton balığını da öneririm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...