Ilk aşkınızın ismini ve nasıl tanıştığınızı hatırlıyormusunuz?

.
Ilk aşkınızın ismini ve nasıl tanıştığınızı hatırlıyormusunuz

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• Aşk :) bence kızların hepsinin ilk aşkı aynıdır oda "baba" :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 7-8 yasindayken siniftaki birini sevdim tabi karsilikliydi o bana cicek falan vermisti :D adi bende kalsin ama bas harfi R idi.

0|0
    0|0
  • hala devam etmekte.. mehmet ile tartışma sonucu tanıstık.

0|0
    0|0
  • ismi Baris netten tanismistik ama yurumedi net asklari hic bir zaman yurumez zaten :D

0|0
    0|0
  • Adı alperdi, ilkokulda aynı sınıftaydık :) ve 4. sınıftan 9. sınıfa kadar sürmüştü :)

0|0
    0|0
  • ali :) ortak arkdşlar sayesnde tnşmştk :)

0|0
    0|0
  • Doğduğumda :) adı da "murat"

0|0
    0|0
  • erdem aynı okuldaydık yani okulda tanıştık

0|0
    0|0
  • Batuhan, bir arkadasimin abisi. Öyle böyle tanistik iste.

0|0
    0|0
  • universitede bluetooth ile tanismisdik ..numarasini yazmisdi,ben de yuzsuz gibi mesaj atmisdim..atmaz olaydim..

0|0
    0|0
  • ben 7 ay önce birine aşık oldum. .öncekileri boşvereyim,biçok sevgilim oldu ama benim gercek aşkım oydu. sürekli bana baktıgını görüyodum. öyle böyle değil bildiğin gözleriyle yiyordu. bikaç kez konusmaya calıstı ama benim yanıma arkadaslarım geldi ya da ben onların yanına gidiyodum vs..yalnız rastlayamadı bana.bigün ben üniden çıkarken o da giriyodu öyle tekrar karsılastık. aradan 5 dk gecti arkamdan bi ses bakar mısınız ddi. pat pat koşuyo. döndüm bana mı ddin dedim. evet ddi ama soluk soluga kalmıştı. haline gülümsedim.

-tanışabilir miyiz ?

-neden?

-seni tanımak istiyorum. yanımda gördüğün arkadaşa dedim ki ben bu kıza bayılıyorum napıcam. o da git konus ddi. o gazla geldim.

-dersin yok mu senin?

başıyla hayır ddi. ben yürümeye basladım. sonra arkamdan geldi..

-biraz yürüyelim mi ?

-ben zaten yürüyorum

-tamam ben de yanında yürüyeyim o zaman.. dedi.. böyle gelişti.. bi yerde oturduk konustuk falan.. off off.. güzel günlerdi.. cok sey öğrendim ondan.. o da benden.. ayrıldık ama böyle bi aşka sahip oldugum için asla pişman değilim

0|0
    0|0
  • Okadar asik oldum ki hatirlamiyorum bile hehe :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sınıf arkadaşımdı adı döndü idi bir sıra önümde otururdu sürekli benle konuşmak için arkasına dönerdi tabi ögretmenimizde hemen bagırırdı arkamızdan döndüüüüüüüü dönmez ol emiiii

0|0
    0|0
  • Sanırım biraz küçükken sevgililer gününde çiçek almıştım.Evine götürmüştüm de kursu varmış rahatladım:)Annesine verip gittim yani,sevgililer gününü sevmeyenlerde var sanırım ama sanki tatlı bir telaş,bir fırsat bence:)

0|0
    0|0
  • Sema :) Orta okullarda kulüpler olur ya spor kulübü vs vs. onun gibi bir şeydi arkadaşımın şakasıyla başlamıştı çıksanıza felan diye .

0|0
    0|0
  • çetelesini tutmuştum aşklarımın, hepsini hatırlıyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...