Depremin olduğu her şeyin son bulacağı o'an?

Küçük bir hayal kuralım..Deprem oluyor hiç görmediğiniz kadar ciddi bir sarsıntı başladı bildiğin bütün duaları okuyorsun birazdan diner herhalde diye düşünüyorsun, ama dinmiyor uzadıkça uzuyor şiddeti de gittikçe artıyor ve artık duvarlarda ki sıvalar patlayıp dökülmeye başlıyor elektrikler gidiyor, beraberinde tuğlalar basınca dayanamayıp patlıyor yukarıdan üzerine sıva parçaları düşmeye başlıyor evde her yeri toz bulutu kaplıyor, kapılar sıkışıyor açılmaz hale geliyor ve o'an artık her şeyin sona erdiğini düşündüğün, son nefesini vereceğini artık sona geldiğini düşündüğün o'an aklından neler geçerdi pişmanlıklar olabilir, sevdiklerin olabilir buyurun aklınızdan neler geçiyordu o'an yazın...

"-Ülkemizde ki deprem gerçeğinin herkes artık farkında şuan ciddi bir deprem olsa ölecek insan sayısı da çok fazla inşallah şu kentsel dönüşüm projesi hayal olmaz da son sürat devam eder-"

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• inş müh olmama rağmen içim ılık ılık oldu :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sadece ölüm gelir insanın aklına bişey düşünemez!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Depremden korkmuyorum kurtarma şansının olduğunu düşünüyorum ama çığ bana daha bi dehşet veriyo kurtulma şansın neredeyse sıfır..

Eşyaların dolapların falan filanın fazla olduğu ve aralarındaki mesafenin dar olduğu odalarda bulunmak depremden kurtarma şansını yükseltir..

Millete balkondan atlamayın diyorlar ama 3. 4. 5. katlardan atlamak ölümcül değildir eğer atlamasını biliyosan..

0|0
    0|0
  • Ölürüm bu kadar basit

0|0
    0|1
  • her an olabilir İstanbul'da. cenabet uyumayın olm

0|0
    0|0
Yükleniyor...