Hiç tanımadıgın biriyle böyle bir yakınlaşma yaşadın mı?

bu gün başıma bir olay geldi hiç tanımadığım bir bayanla tanıştım bir barda zevkli ve neşeli bir sohpet ettik alkolinde etkisiyle saatlerce öpüştük akşam bişey olmamış gibi ikimizde oradan ayrıldık bende kendime inanamadım sizlerinde başınıza böyle olaylar geldimi

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Sohpet nasıl bir şey ki, petshop geldi aklıma. Petshoplardan hayvan satın almayın, herkes sokaktan alsın hayvanları kurtarın onları anasını satım.

1|1
    0|0
  • yok nerde ot gibi oturuyom evde. Deprsyondayım zaten sevgilim yok. Sevdiğimin sevgilisi var. Öleyim ben efkarlıyım meyhaneci :d

0|0
    0|0
    • çivi çiviyi söker sende yenisine saglık de yenisini bul

• eee ilkler biraz zorlar insanı ama zamanla unutulur gider bu maçı geçirdik artık önümüzdeki maçlara bakıcaz dicen

• bu maçı daha geçiremedim ben. İlk sevgilisi olduğunu öğrendiğim günden beri aklıma arada esiyor oturup ağlıyorum ya

Erkekler Ne Diyor 4

• bizim ki barda diğil pavyonda oldu... 42 yaşındaki kadını sömüre sömüre öptüm resimlerimizi çekmişler ayılınca iğrendim nasıl öptüm bu kadını diye:) allah kimseyi o duruma düşürmesin...

0|0
    0|0
  • Bar gibi ortamlarda sohbeti çok da ilerletmeden olayı bu evreye taşıman kolay zaten. Çoğu kişi çakırkeyf.

0|0
    0|0
  • tek anlamıyla kuşu kaçırmışsın en az numarasını almış olman lazımdı..

0|0
    0|0
  • Oluyor öyle hocam normaldir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...