Bu soru sorulduysa affola

link

hindistanda sevgililer gününde hindistanlıalr sevgililer gününü kutlayanları dövmüşler , restoran sahiplerini tehdit etmişler

nedenleri kendi özbenliginde olmayan bir adeti ülkelerinde istemekmiş çünkü hindistan somurgeçilikten çok çekmiştir

!.sizce adamlar haklımı ?

2bizde kendi özümüze sahip cıkmak istedigimizde yanlış mı yapıyoruz ?

3. biz neden avrupanın sanayisini , çalışma sistemini almayız da ahlaksız yada kokuşmuş yaşantılarını alırız ?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle ben bu tarz şeylerin kutlanmasına karşıyım.Her sene tanışma gününüzü kutlayın bu gün yerine.Hem size özel daha iyi.Nedenine gelince bilmem bu siteden çıkar mı o kadar derin insanlar ama Frenk Mukallitliği ve Şapka diye bir kitap vardır.İskilipli Atıf Hoca'nın yazdığı -Ki kendisi asılmıştır daha sonra ne idüğü belirsizler tarafından neyse- bu kitapta ayrıntısı ile açıkladığı üzere bu yapılan haramdır.Haram boyutu bazılarını ilgilendirmiyor olabilir anlayışla karşılarım.Ama.Taklitçiliktir.Batıyı taklit ederken kendi öz kültürümüzden uzaklaşmamızdır.Yanlıştır.

0|1
    0|0
    • katılıyorum

kültürümüz elimizden kayıp gidiyor

sanayisi yerine onlardan neler alıyoruz

• Dövme olayına ben de karşıyım ama şu bazı aptalların 1 ay öncesinden ne alsak ne yapsak o gün ne giyelim düşünceleri beni öldürüyor.Bu kişiler bizim kendi bayramlarımız için böyle davranmıyorlar.Eskiden elbiseler alınırmış bayramlarda hediyeleşilirmiş.Şimdi bunu gerçekten manası olmayan günlerde yapıyorlar.Yazık.

• bire bir sözlerine , düşüncene katılıyorum

Kızlar Ne Diyor 6

• Dayak çok mu iyi bi b*k? Cahillikleri devam ettikçe bi milim ilerleyemezler. Artislikleri boşa.

0|1
    0|0
  • özenti bir milletiz işimize geleni örnek alıyoruz

0|1
    0|0
  • haklı bncede ya

0|1
    0|0
  • Şiddetin söz konusu olduğu bir yerde haklı ya da haksızı aramak bana mantıksız geliyor ,insanlar istediğini yapabilme hakkına sahip ve bunu hindistanlıların kendi özleriyle de bağdaştıramadım , bu tarz şeyler kaba kuvvetle ancak zora sürüklenir .

0|1
    0|0
  • Bu nedenle gidip adam dovulmez.

0|1
    0|0
  • Sevgililer günü hakkında soru açanı da ben döveceğim.. Offf gına geldi artık bu kaçıncı soru..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• gereksiz bir adet olduğunu idrak etmişler.darısı başımıza.

0|1
    0|0
  • doğru yapmış hintliler.ibreti alem olsun diye hindistan cevizinde sallandırmak lazım

olan var olmayan var arkadaş

ne bu what is matrix :)

0|1
    0|0
  • Adama nasıl vuruyorlar.Bunların hepsi boşa yaşıyor.Atom bombasını atıp kurtulacaksın aptallardan.İngiltere bunların kanını emerek çok iyi yapıyor.

0|1
    1|0
    • baktıgın pencere sadece kendi penceren onların bakış acısı ile baksan birde o olaya

• gözden kaçan çok şey var mesela bizim türkce çok kötü , baştan savma mesela bir türkce sözlük alsak kelimelerin türkcesine baksak geride kalırız mesela halen bazı kelimelerin türkcesi yok türk dil kurumu bence bu konuda çok pasif kalıyor

• Doğru, Türkçe çok çabuk değişiyor.

• Haklı sömürüden başka birşey değil ama adam dövmek saçma olmuş

0|1
    0|0
  • Herkesin dogrusu yanlisi kendine, kimseyi bir seye zorlayamazsin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...