Sevgililer gününde kızlar hediye alır mı?

sevgililer gününde hele bide daha yeni bir ilişkiyse kız hediye almalı mı sizce?

yada kız almazsa abes kaçar mı ?

• Kız da almalı
    10% (5)37% (10)20% (15)Oy Ver
  • Kız almasada olur
    24% (12)0% (0)16% (12)Oy Ver
  • Iki tarafta karşılıklı almalı
    31% (15)41% (11)34% (26)Oy Ver
  • Erkeğin alması önemli kız almasada olur
    18% (9)11% (3)16% (12)Oy Ver
  • Ilişki yeniyse çok da şart değil kız almasada olur uzun süreliyse iki tarafta almalı
    17% (8)11% (3)14% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Almalısın. almazsan kırılır

0|0
    0|0
    • peki sevgililer gününe inanmıyorsa erkek arkadaşı inanıyorsa kız bu yüzden almasa normal mi adam alıyorsa yani

• Alıyorsa falan diye düşünme. icinden geliyorsa alırsın. ama o alıyorsa kesin almalsıın. inan yada inanma farketmez. veya o inansın inanmasın farketmez

Sen al ki o " ben niye almadım" diye kafayı yesin almazsa

Erkekler Ne Diyor 12

• Herşeyi erkek yapsın zaten size göre hediye alsın,jest yapsın,iltifat etsin vs.vs. kuru kuru seni seviyorum demekle olmaz ablacım bunları erkeklerde bekliyor herşeyi bizden beklemeyin anasını satıyım

0|0
    0|0
  • Sevgi karşılıklıysa, güven karşılıklıysa, saygı karşılıklıysa buda karşılıklı olmalı. Ya her iki taraf alacak ya da hiç almayacak. Ben almama taraftarırım. Kapitalist söylemlerinede karşıyım. Eğer ben karşımdakini çok seviyorsam bu verebileceğim en büyük hediyedir. Aşk maddi değil manevidir. Allahtan nişanlım sizin gibi saçma sapan şeyler düşünmüyor.

0|0
    0|0
  • diyelim erkek arkadaşın sana aldı ve sen ona hediye almadın

aradan geçen bikaç günde de hediye almak için yeterince düşünemediğin mazeretini sunup

bi hediye almadın diyelim

şu an empati kuruyorum o erkeğin yerinde olsaydım

tek taraflı fedakarlık yaptığımı düşünüp biraz uzaklaşırdım

genelde inceldiği yerder kopar zaten

0|0
    0|0
  • bence her iki tarafta almamalı

nedenine gelince 14 şubat sevgililer güne değildir

papazın ölüm yıl dönümünü kutluyorsunuz :)

0|0
    0|0
    • peki sevgililer gününe inanmıyorsa erkek arkadaşı inanıyorsa kız bu yüzden almasa normal mi adam alıyorsa yani

• http://sevgilimesürpriz. com
    Buradan mesela sevgiline bir kolye seçebilirsin ve kurtulabilirsin.. Ben hersene bunun gibi sitelere girip hediye seçiyorum ve dertten kurtuluyorum.

0|0
    0|0
  • Adı erkeklerin kızlara hediye verme günü mü bu olayın?

0|0
    0|0
  • biz niye alıoz o zaman başçavuşun eşşegimi duruyor burda :D

0|1
    0|0
  • Alır..

Bunda da çifte standart düşünen kadına ağır konuşurum...

0|0
    0|0

• almalı tabiki bu sorumu ya

0|0
    0|0

• uzakta ama

• o zaman salla gitsin arada mesafe varsa böyle şeyler cok önemli değil bnce

• Alcak tabi lan :D sorulur mu bu

0|0
    0|0

• O inanmıyorsa ben niye kendimi strese sokayım. bende almam :) o zaman normal olur

• gereksiz bence

0|0
    0|0
  • Ulan ne uyuz bir kızsın sen alıcaksın tabi 5 tane şık koymaya ne gerek var alacaksan al

1|1
    0|0

• Fakir değilsen karşı değilsindir durumun yoksa yani uzatma alıcaksan al

Kızlar Ne Diyor 8

• Tabiki almalı.C seçtim.Ben tüm sevdiklerime küçükte olsa ufak şeyler aldım :)

0|0
    0|0
  • O D şıkkı ne öyle ya ahaha.

Ya ikiniz de almayaın ya da ikiniz de alın. Erkek diye "almak zorunda" olduğu bir durum yok.

0|0
    0|0

• uzakta ama

• Alma o zaman.

• Ya baştan konuşacaktın ben hediye istemiyorum o gün diye inanmıyorsan sevgililer gününe... Şimdi çocuk belki pahalı bir hediye almışken neden yan çiziyorsun :)

Aslına bakarsan bende karşıyım senede bisürü gün var :) doğum günlerinde hediye yeterlidir. Yıl içinde içinden geldiği zaman alırsın. Ama bu günlerde bi tek gül, bi tek mesaj yeter :)

0|0
    0|0
  • valla almazsa öküzliktür ayıptır dinimizce haramdır mekruhtur dinden çıkarsın mazallahhhh

0|0
    0|0
  • herşeyi erkekten bekliyoruz ya. erkek hediye alsın süpriz yapsın hesap ödesin olduuu :D alcaksın tabi :)

0|0
    0|0
    • kızlar almasada olur gibi sanki toplumda ya

• olur mu hiç öyle şey ya bayanda alır sen onun sevgilisisin de o senin sevgilin değil mi

• alacak tabi

0|0
    0|0
  • Eger hediye alinacaksa o zaman iki taraf da almali. Karsi tarafin basi kel mi?

0|0
    0|0
  • almalı bence

0|0
    0|0

• uzakta ama

• ben düşüncemi söyledim ya benimde uzaktan sevgilim oldu kargoyla hediye göndermiştim bu senin ne kadar sevdiğine bağlı bence zaten gerçekten seversen ona hediye almak istersin

Yükleniyor...