Çok kiloluyum değil mi?

170 cm boyum var ve 70 kiloyum. Kiloluyum evet ama kemiklerim iri olduğundan kilom 50 gibi duruyor sizce kaç kilo vermeliyim diyet felan öneren? :)

Güncellemeler:
170 cm boyum var ve 70 kiloyum. Kiloluyum evet ama kemiklerim iri olduğundan kilom 50 gibi duruyor ( yani arkadaşlarım öyle söyledi :D ) sizce kaç kilo vermeliyim diyet felan öneren?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Balık etlisin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 70 kilo olup 50 kilo gibi gözükmek için ne yaptın ya güzelmiş verme o zaman :D

1|0
    0|0
    • Kemiklerim kalın olduğundan mı bilmem öyle söylüyorlar :D

Erkekler Ne Diyor 10

• 50 kilo gibi durman imkansız :D Yani 15 kilo versen iyi olacak.

0|0
    1|0
    • ama arkadaşlarım öyle diyor bende şaşırmıştım :D

• 60 ol yeter

1|0
    0|0
  • aslında ideal kilodasın.

1|0
    0|0
  • 70 kilosun be kızım oha :D

0|0
    1|0
  • Yok öyle 50 kıloymus gıbı gorunmez olmaz.. sen karbonhıdrat malzemlerını cıkar hayatından. genellıkle yesıllık tuket... zayıflarsın.. ve sporu unutma

0|0
    0|0
  • 50 kg duruyosan neden kilo veriyosunn

0|0
    0|0
  • Görmeden bir şey diyemem ama kilo bazılarına yakışıyor

1|0
    0|0
  • yaglı mısın bel karın bolgesınden ama vermelısın kılo 70 cok bayan ıcın

0|0
    0|0
    • biraz bacak var fazla sarkık olmayan karnım var biliyorum zayıflayacağım :)

• Çok takma

0|0
    0|0
  • oran buran sarkık değilde iyi bence takma kafana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 10 kilo, ideal kilon 60 ama yerinde olsam 55 olurdum, boyun kaldırır çünkü. Şeker, tuz, buğday ununu kes. Bol su iç, meyve ye. Çok tüketiyorsan, kırmızı eti de azalt çünkü aşırısı kilo yapar. Tok karnına yatma, aç olman daha sağlıklı, bu yüzden altı saat önce yemek işini bitir. Ekmek için çavdar tüket, tam buğdayın içeriği zararlı ve göbek yağına sebep oluyor.

0|0
    0|0
  • Boyuna gore 60 olmali 😊

0|0
    0|0
  • 10 kilo versen yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...