Insanların söylediği kelimeleri, düşünceleri kafanıza takar mısınız?

Hakkınızda birileri konuşuyor.ve siz bunları duyuyorsunuz.hoş şeyler değil.ne yaparsınız? Ya da çok fazla eleştirildiğinizde ne yaparsınız?

0|0
16|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kusurum olur gelip yüzüme söyler yada sevdiğim bir arkadaşımdır art niyetle söylemediğini bilirim onda sorun yok mesela önceden iyi niyetimi çok belli ederdim sonradan düzeldim de arkadaşımın teki gelip enayilik yapma şunu yapma bunu yapma diye konuşurdu onda benim iyiliğimi istediğini anladığımdan kızmam, dalga amaçlı birisi bir şeyler söylerse bana yakın olan birisine fazla bozulmam ama öbür şartlarda bende onu dalgaya alıp yerin dibine sokana kadar konuşurum kimsede susturamaz ama benim en ama en çok nefret ettiğim olay bir konuda eleştiri alıyorsam karşımdaki insan kendisine bakmadan konuşur ya işte orada bitiyorum, insan ilk önce kendisine bakıp sonra eleştiri yapmalı kendini düzeltmemiş birisi kendi açığını kapatmaya çalışır gibi başkasını eleştirmemeli işte bu bahsettiğim şekilde birisi benimle uğraşır gibi yorum yapıyorsa hiç gözünün yaşına bakmam en hassas yerlerinden üzecek şekilde konuşurum o saatten sonra hiç takmam.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Merhaba chocislove,

Beni, Ben Gibi Eleştirebilecek Bir Kapasitesi Olan İnsan Çıkana Kadar, Umrumda Olmaz.

Hatta Gülerim, Çok İyisiniz Derim. Ego Çöllerinde Mecnun Rolü Oynarlar. :) (^_ ^)

1|0
    0|0
  • Eleştiri var , eleştiri var . Adam alaya alarak terbiyesiz bir dille eleştiriyorsa haklıda olsa hakareti küfürü hakeder bence . Önce saygı sonra eleştiri .

1|0
    0|0
  • İlk önce fotğrafın 10 numara=) Aamir Khan'ın filmleri çok iyi=) Soruna gelince kanka bak şimdi eleştiri vardır karşıda pozitif değişikliklere yol açar karşı tarafın hoşuna gider. Eleştiri vardır karşı tarafı direk rencide etmek için yapılır .Eleştiri vardır hem doğruyu sölerken hemde terbiyesizlik yapma amaçlıdır.Eğer İnsanları tanıyorsan az çok bunu anlıyorsun zaten aynı zamanda bunu anlayabilmen için kendini tanıman lazım=) Ona göre kızıp kızmyacağına karar veriyorsun o an =)

1|0
    0|0
  • "insan kendisine söyleneni ve yapılanı unutur belki ama, onların sebep olduğu duygu ve düşünceyi asla unutmaz"

1|0
    0|0
  • ne kadar takmam desende takılır

1|0
    0|0
  • Eskiden çok takardım.. ama artık öyle kolay kolay aldırmıyorum

1|0
    0|0
  • Ben alışkınım gülüp geçerim benim felsefi bakışımı çözemiyo çevrem...

1|0
    0|0
  • bu konu tartışılır özünü tam bilmiyorum belki haklı konuda

yada sen onun önündesin o gerinde cekemedigi için de olabilir

0|0
    0|0
  • ne söylediğine bağlı !

0|0
    0|0
  • belki birşey demem ama gayet resmi olurum ki anlasın yaptığı hatayı

0|0
    0|0
  • Eğer ki kişisel özelliklerim hakkında konuşuluyorsa çok kızarım.

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz...bir harfini bile skime takmam...

0|0
    0|0
  • Cok yakin degilsem takmam.

0|0
    0|0
  • Herkesin değil.

0|0
    0|0
  • takarım tabi ki yanlış birşey yapıyorsam düzeltmeye çalışırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Benim icin hic onemli bi insan bile olsa kesinlikle kafama takarim. Ama sonra bu kisi o elestiriyi yapmakta hakli mi haksiz mi, ona bi bakarim. Hakliysa kendime cekiduzen veririm. Haksizsa da takmamam konusunda kendime nasihat ederim :)

Ve cok rahatsiz edici bi elestiriye maruz kaliyorsam rahatsizligimi karsimdakine soylerim.

1|0
    0|0
  • Niye takımki ?Ben eninde sonunda onlarla bir şekilde ödeşiyorum .Arkamdan konuşan tam isabet ettiği yere konuşur.Cesareti varsa yüzüme söylesin :)

1|0
    0|0
  • eleştirilere açık birisiyim (ama hakaret içerikli olursa kafa göz dalarım) dikkate alırım özellikle bir konuda birden fazla kişi eleştiriyor ise... ama kendimi bilen birisiyim yersiz eleştirilere asla kulak asmam.

1|0
    0|0
  • Yakinimsa arkadasimsa karin agrisini ögrenmeye calisirim ama yabanciysa engellerim umursamam :)

1|0
    0|0
  • insanlar anlık yasar, size b.k atanlar bile anlık yasar.yani şunu demek istiorm kimseinin kusuru baki diildir , kusurun lafı da baki diildir, ayrıca etme bulma dünyasıdr, bugün sana yarın bana, bu ayat duragan diil akıcı haliyle hergün yeni bi meseleye gebe.. her yeni mesele öncekini unutturr.. kim hakkmda ne diosa keyfi bilir.. baskalarıda onnla iligli biyerler bişiiler diolardır.. hayat böle..

1|0
    0|0
  • evet takarım bellide etmem baskasına karsı gülüp geçerim çok kötü olmadığı sürece kendi kendimi helak etmem ama insann bir patlama nktası vardır işte o hepsinden de kötü...

1|0
    0|0
  • dozajına bağlı çok sinir olursam dalarım kafa göz

1|0
    0|0
  • Elestiriye hic gelemem.

Insanlarin hakkimda olumsuz yonde konusmalari beni sinir ederdi heralde.

1|0
    0|0
  • İnsanların hakkımdaki düşüncelerini önemserim. Ama şu benim hakkımda bunu dedi diye günlerce düşünmem. çok laf eden oldu arkamdan zamanında çok taktım ama artık gerçekten gülüp geçmeyi öğrendim.

1|0
    0|0
  • eleştırı degıl ama gercekten dogru olmayan seyler konuşuluyorsa gıdıp hangı sıfatla bunu ypıyrsun dye sorrm

1|0
    0|0
  • sorgularm kafamda acaab bn ne yptmda böle düşünmelerne sebep oldum dye

0|0
    1|0
  • genelde kafama takılır

1|0
    0|0
  • devamlı değişiyor tepkilerim. şu an olsa umrumda olmaz

1|0
    0|0
  • En yakınlarım ise gerekenı yaparım degıllerse umursamam