Beyler sizden hoslandığını anladığınız birine nasıl davranırsınız?şimdiden tesekkürler.

özelliklere beylere soruyorum.diyelim ki biri sizden hoslanıyo.bunu o kişinin bakıslarından anladınız .bir süre sonra onla aynı ortamlarda bulunmaya basladınız. siz de bakıyodunuz önceden.eğer siz de beğeniyosanız karsıdakini nasıl davranırsınız ?nasıl konusursunuz?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bakışlar yetmez. Konuşmasından ve davranışlarından da anladıysam. Ve ben de onu beğeniryorsam, ona karşı daha ilgili-sıcak davranırım.

Şayet beğenmiyorsam da, yine kalbini kırmam; iyi davranırım. Lakin bu sefer, "umut vermemek için" fazla samimi olmamaya çalışırım. (Çıkmayı düşünmüyorsam, normal davranırım.)

1|0
    0|0
    • ona laf atar mısn?ya da sürekli ne yaptığını izler misn ya da sırıtr mısn sürekli?

• Ya çoğu erkek, her hatunla samimiyet kurmak isterler. Hoşlansak da asılırız bazen hoşlanmasak da...

Az önce dediğim gibi, senden hoşlanıp hoşlanmadığını genel hal ve tavırlarından anlarsın.

• bana karsı cok iyi.ben cok soğuk biri gibi durduğum için benle konusmaz zannediyodum ama baktım ki benle konusmaya calıso.kendimi övmek gibi olmasın zekiyimdir.ben ders anlatırken pür dikkat dinlio.konuyla ilgili sorular soruyo.örneğin ben daha anlatayım mı diyorum.bu kadarı bile cok iyiydi diyo.yaptığım her hareketi izlio.kafamı kaldırdığımda beni izlediğini görüyorum sırıtarak .genelde de güleryüzlü biri .oyun oynuyoruz bana laf atıyo ama küçümser sekilde değil beni konusturmak için.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkeklere sormuşsun ama ben cevap vereyim. Çirkinsen hiç oralı olmazlar. Eğer güzelsen sıkıntı yapma ;)

0|0
    0|0
    • z vermiyorumsimdi ben güzelim desem neye göre kime göre ama cok ilgi ceken biri olduğumu söyleyebilirm ama cok ciddiyim kimseye kolay kolay pas vermem .erkek de hoslanıyorsa nasıl davranır ama ben yü

Yükleniyor...