İyi kızların mı kötü kızların mı peşinden koşuyorsunuz?

Erkekler merak ediyorum iyi her anlamda kendisine yakışmayacak bir hareketi bulunmayan, eline erkek eli değmemiş kızların mı daha çok peşinden koşuyorsunuz yoksa sevişme ihtimalinizin yüksek olduğu, alımlı, ama sizden önce seviştiği olan ve daha sonrada olma ihtimali yüksek olan havalı tiplerin mi peşinden koşuyorsunuz buna bir açıklık getirir misiniz?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• insandan insana değişir...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sımdıkıler acık kapı olursa dağa ıyı evlenmeden iş gorurum hesabında ama iş evliliğe geldiği zaman el deymemiş anladın

0|0
    0|0
  • Fazla soze gerek yok el degmemis bayan isterim idarelik bayan degil omurluk bayan isterim

0|0
    0|0
  • kötüyle ne işim olur

0|0
    0|0
    • çok işiniz oluyor bence.

• evet veya hayır de:D Zorunda değilsin. Tamam ama benim sevdiğim kaçırma bu fırsatı. Hay allah cezasını versin :D

• hayır yatmam

• Hiç birinin peşinden koşmuyorum.

0|0
    0|0
  • kötü kızlar beni tahrik eder iyi kızlarda anne olacak tipler

0|0
    0|0
  • eline erkek eli değmemiş bi insan evladı kız varsa ben ondan yana kullanırım şansımı :D

0|0
    0|0
    • ben varım. Ama sevdiceğim olan insan evladı erkek gidiyor herkesle fingirdeyene yanaşıyor kalpten gidicem..

• hımmm o zman o erkekten uzak duracaksın öylesine erkeğin oru... deniyor :D en tehlikelisi :D hahaha benden söylemesi

• gönlüm söz dinlemiyor sevdiğimi ver diyooooorr:D

• patlak olsun temiz olsun

tüm kız ve erkekler eninde sonunda evlenir

genelde erkekler sıfır kızlarla evlenir

ellenmiş kızlarla idarelik takılır

kızlar bu durumu farkedince

temiz olmayı öğrenirler

0|0
    0|0
  • İlk önce böyle bir kız oldugunu bilmiyordum tam tersine bir kız oldugunu düşünüyordum ama Gecmişti birkere Aşık olmustum Kız arkadası yok kızın ya :S Bunun pesinden kosuyorum :S

0|0
    0|0
    • tabi, olağan

• ya ben ölücem acıdan. O, ilgi odağı olan çıkarcı bir kızın peşinde ve ben acıdan ölüyorum ilk defa ona aşık oldum. Ondan başkasınıda istemiyorum zor durumdayım çok

• Bende aynı durumdayım Kız cok kötü biri :S Hiçkimse bana yakıştıramıyor o kız sana yakışmaz diyor ama gönül işte Allah yardımcın olsn gercekten zor bişey

• 2. kategorideki kızlar ilk tercihim tabi ki ama kimsenin peşinden koşmuyorum. türkiye de o kadar çok ezik, ergen abaza var ki sıradan bişey olmuş artık.

0|0
    0|0
    • iyi de siz bu ikincilerin peşinde kuyruk olurken birincilerin cidden hayalleri yıkılıyor be canım. Misal benim yemin ediyorum o kızın saçını başını yolsam onlardanda kendime hırka örsem yeridir:)

• Yok ya ben her önüme gelen erkeği sevgili diye hayatıma alamıyorum. Hiç sevgilim olmadı birkere. İlk defa ona birşeyler hissettim ilk defa bir erkeği düşünürken gülümsemelerime engel olamadım.Oda gidiyor ne tarz kızlara bayılıyor of neydi günahım ya acı çekiyorum. Sırf beni beğensin diye açılıp saçılıp elleticek miyim? Ben sadece onu istiyorum.

• açılıp saçılmana gerek yok öyle bişey demiyorum sadece hoşlandığın çocuğun öyle kızlara bayılmasının sebebini açıklamaya çalışıyorum. ama öyleleriyle kimsenin ciddi düşündüğünü de zannetmiyorum. yani sen bi adım at madem o kadar çok seviyorsun.

• Or*spunun hakkını veririz s. atarız bi kenara ama iyi kızın peşinden koşarız hep

0|0
    0|0
    • hiç öyle birşey yaptığınız yok ha. Kezban diyorsunuz anca

• oldu o zaman kib

• kib

• hangisi verecekse.

0|0
    0|0
    • 1. seçenek vermeyecek. En azından hemen.

• bananeki.bikerede ben tıklıyım çeksin gitsin sonra

• ya of ya.. Benim sevdiğim erkekte böyle düşünüyorda o ona tıklarken ben acıdan ölüyorum haberi yok

Kızlar Ne Diyor 1

• kişiye ggöre değişir buda

1|0
    0|0
Yükleniyor...