En yakın arkadasınız mı yoksa sevgiliniz mi ?

Sevgilimle arkadasım sayesinde tanısmıstım . Konustugumuzu bılmıyodu söyledim ve tepki gösterdi trip attı vs. Sonra ben bigün cıktıgımızı söyledim benımle bidaha konusmak ıstemedıgını söyledi kac senelık kardeşim dedigim insan beni bu yüzden sildi . Sevgilimle mutluyum şu an hemde cok ama arkadasımın yoklugu da cok kötü defalarca özür diledim neden böyle yaptıgını sordum ama cevap vermıyo . Ne yapmalıyım sizce?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilim demelisin tabi eğer onda bir gelecek görüyosan ben bu adamla ömür paylaşırım diyosan arkadaşına güle güle de ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• o sildiyse onun sorunudur. sen istemedin ki böyle olmasını...

0|0
    0|0
    • beni gercekten sevse böyle bi olay yüzünden beni silmezdi diye düşünüyorum şuan. 14 yıllık arkadasımdı

• arkadaşının tavrı ilginç

belki onunda sevgiline karşı bir duygusu olmuş olabilir

0|0
    0|0
  • senın arkadasında ona abayı yakmıs anlasılan senınle cıktıgınıda ögrenınce fena bozulmus yazık kıza .))

0|0
    0|0
  • :) nedense ya sevgilisinin arkadası erkek arkadasını istememz yada sevgilisi istemz kız arkasının en yakın kankiisiyle konusmasını bu bi adet olsa gerek :D

0|0
    0|0
    • sence arkadasım hangimizi kıskanıyo , beni mi yoksa sevgilimi mi ?

• bilmem senide kıskanıyor olabilir manitanıda arkadasın belki manıtandan hoşlanıyordur belkide seninle görüşemediği içindi yada ikinizi birden kıskanıyordur belki onun manitası yoksa ondan dır

Kızlar Ne Diyor 4

• Arkdsın nıye buna tepkı gösterdı kı ona ne ?

0|0
    0|0
  • kıza bi sorsaydın ondan mı hoşlanıyorsun diye

0|0
    0|0
  • galiba o da seni seviyormus...yada o yeni sevgilinde bir is var soyleyemiyor...

0|0
    0|0
  • Sevgilimi seçerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...