Sevgilileer gününden bir gün önce ayrılmak...

erkek arkadaşımla dün kavga ettim şimdi inat edip beni aramıyor mesajda atmıyor telefona bakmaktan yoruldum bnde yazmıyorum kıymetimi anlasın diye ama kudurmak üzereyim sinirimden zor tutuyorum kendimi yarında sevgililer günü çok mutsuzum yardım edin lütfeen

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• İnat etme sen at mesaj tatlıya bağlansın

0|0
    0|0
    • erkeklerde şöyle bi durum var atınca geri çekiliyorlar o ararsa daha degerli olurum

• Anlıyorum.. Hep mutlu ol arkadaşım..

• umarım:(

Erkekler Ne Diyor 9

• Hediyeden yırtmak için iyi taktik vesselam, 15 şubatta barışmaya hazırlan. :p

0|0
    0|0
    • barışmam kii

• hakediyoor

• Hala barışmadınız mı?

• Gelmişsin 35 yaşına hayla neyin kafasını yaşıyon sen ya? :D

0|0
    0|0
  • eğer haklıysan arama ama haksızsan ara

0|0
    0|0
    • haksızım biraz ileri geri konuştum ama aramayada cesaretim yok acacagını düşünmüyorum küçük duruma da düşmek istemiyorum :( açmazsa bozulurum

• ama bırak o önce bir içini döksün rahatlasın ilerleyen günlerde sen çıkartırsın...:D

• tamam dikkate alıcam bu önerini eger ararsa:))

• buluruz yeni bir aşk :D

0|0
    0|0
  • Sakin ol gururuna yenilme yazarsan her kavgada arkasina dus isterr

0|0
    0|0
    • aynen bnde senin gibi düşünüyrum o yüzden o yazmalı

• haklısın:(

• Asma yuzunu bosfer

• çok kötü zamanlama... ama eğer barışmazsanız bir kaç gün içinde yeni aşklara yelken aç

0|0
    0|0
    • o kadar zor ki bu dediğin 2 yıllık ve en uzun ilişkim:(

• boşverrr önünde uzun seneler var :D

• niye bu kdar baglanıyorum ben ya anlamıyorum:( yokken o kdar kötü hissediyorum ki kendimi çok mutsuz oluyorum

• Adam sevgililer gununu bedavaya getirmis

0|0
    0|0
    • aynen ya of:( çok mutsuzum elim telefona gidiyor atmamk için kendimi zor tutuyorum atarsam kavga edicem

• Kimseye gercekten guvenme en son guvendgmde bedelini cok agir odedim en guzeli hcbsey beklememek sanirm

• aynen özellikle beklemediğin anda olması daha da güzel

• telefona bakmaktan yoruldum=böyle sözleri duydukça egomu tatmin ediyorum çoook hoşuma gidiyor demekki benimkide aynı durumda:)oh olsun.ben bakmaktan ziyade daha telefonu açmadım bile

0|0
    0|0
    • yazık etme

seni seviyorsa onu üzme evet ben seviyorum ve üzülüyorum :( onu da üzme bak bidaha çok ararsınız böylelerini

• sevenler arasında gurur olmaz. tlfona bakacağınıza uygun şekilde arayıp muhatap olabilirsiniz.

ama benimki öyle yapmadı:(birkaç boş mesajdan sonra ben arayıncada ben seni unutdum tavırları..numaramı değiştim şimdi arasada boş

yazınızı okuyuncada ego yaptım çokda hoşuma gittiğini itiraf edeyim:)

umarım barışırsınız

• haklısınız o zaman öyle bir durumda geri dönmek mantıksız olur ama emin olun unutmak kolay değil

her ne kadar unuttum denilsedeee

• En kötüsü de böyle oluyo zaten tam sevgililer gününde önce kavga etmek biz de ettik ama bi kaç gün önce düzelttik geri ama yarın düzelir elbet sıkma canını

0|0
    0|0
    • ne güzel keşke bizde düzeltsek aramızı da bugün güzelce uyusam ama biliyorum 11 de yatar 1 saatim kaldı:(

• Aşkta gurur yoktur :) böyle beklrsen daha çok üzülürsün belki

• uyumuştur zaten geçmiş olsun:(

Kızlar Ne Diyor 6

• Soru ne ?

0|0
    2|0
  • hm peki bi ömürlük ayrılık olsaydı :((

0|0
    2|0
  • bende bendee.bakalm gece mesaj atıckmı die merak edyorum kendsi askerde buluşamııcaz doğal olark ama ayrldkmı onuda anlayamadım

1|0
    0|1
    • senin durumun daha kötüymüş

inşallah arar:(

• smdi mesaj attı yazms bişyler sonunada sewgilir gunumz kutlu olsn askım demiş. aslnda birraz burnu surtulmesi lazım

• seninki ne güzel o kadarınıda olsa yazmış

• sevgilin ya hediye almamak için yapıyodur ya da alıp sürpriz yapacağı için

1|0
    0|0
    • elinde bi çiçekle gelmedi

başka hediye aldı gerçi ama bilmiyorm ya garip huyları var

• iyi ki 'kesin hediyeden kaçıyordur' demedim. neyse, sen neden aramıyorsun?

1|0
    0|0
    • çok kızgınım birde dün aradım ben onu böyle burnu havada davrandı bidaha gurursuzluk yapamıyorm ya

• Hediyeden yırtmak için yapmıştır, bir kaç güne arar çakalius.

0|0
    1|1
    • açmam ki

14 şubat geçtiktn sonra geçmiş olsun

• hahahaha hediye almayan sevgiliyi ne yapayım ben di mi?

• hediye değil ya tek istediğim

hatırlamkta yeter yani kavga olmasın kafidir benim için

mesaj attı ama konuşmamız bugün akşama kadar sürdü yine kavga yine kavga=(

Yükleniyor...