Olduğunuz gibi görünebiliyor musunuz?

bunu ikiyüzlülük olarak düşünmeyin, bazı insanlar kendini iyi ifade edemez yanlış anlaşılıp olmadığı gibi görünebilir veya herhangi nedenlerden dolayı öz kişiliğini yansıtamaz, mesela sosyal fobiler insanlardan kaçar toplum içine çıkmak istemez ama bu kaçış insanlardan nefret ettiği için değil, yenemediği saçma korkulardan dolayıdır... yani kendinizi iyi ifade edebiliyor musunuz? sizden olanlar sizi iyi bilir belki ama dışardaki insanlar sizi olduğunuz gibi biliyorlar mı? yoksa beni çok farklı tanıyorlar mı diyorsunuz?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• olduğumdan daha mutlu görünüyorum dışarıya karşı sadece böyle bir fark var..

0|1
    0|0
    • mutlu görünmek zorunda olduğun için mi? yoksa polyanacılık mı oynuyorsun?

• mutlu ve güçlü görünmeyi huy haline getirdim diyelim pollyannacılık oynamam ama insanlara zayıf yönlerimi belli etmem mutluysam çook mutlu görünürüm sadece :))

• aynı benim kafadansın böyle devam et :)

Kızlar Ne Diyor 2

• olduğum gibiyim... kendimden eminim... bu yüzden herkes beni olduğum gibi bilir... belki bazıları asabi tarafıma denk gelmemiştir o ayrı bişey :)

0|1
    0|0
  • Bazen evet bazende hayir. Genelde oldugum gibi görünürüm ama tabiiki bazi durumlarda yanlis anlasiliyor olabilirim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• politika ve stratejiyi ikiyüzlülük olarak adllandırmamak lazım.. ve evet, her zaman başlamak ve varmak istediğin nokta aynıdır..

0|1
    0|0
  • Ehli güzel olarak yaşamaya çalışıyoruz ama haksızlığın karşısında dilsiz şeytan değiliz

0|1
    0|0
Yükleniyor...