Şu baş belası dilimi kesin dediğiniz oldu mu ?

Hepimizin dilini tutamadığı anlar olmuştur ve büyük belalara yol açar.Hangi durumda bunu dediniz ?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• dilim seni dilim dilim dileyim, başıma geleni senden bileyim diye atasözü var. boşuna dememişler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Arkadaş sevgilisini aldatıyormuş benim yakın arkadaşımla. Benimde haberim yok. çocuğa dedim kızın başkasıyla çıktığına. çocuk dedi o kız benimlede çıkıyor. iyide oldu güzelde oldu.

0|1
    0|0
  • çok oldu ya kızdıgımda kırıcı ve ağır konusuyorum karsımdakını aglatıyorum sonrası pısmanlık

0|1
    0|0
  • Acayip patavatsız biriyim :(

0|0
    0|0
  • Fazla kizginsam gerçekten agzima gelen herseyi sayarim. :(

0|1
    0|0
  • Olmadı.

1|1
    0|0
  • bigün abim agzımı arıyor bi konuyla ilgili ööle ii konstuki pat pat anlatverdm kaç hafta telimi aldı elimden..ogün dedm şu dilimi eşşeklerç...

0|0
    0|0
  • Söylediklerimden değil söyleyemediklerimden pişman olurum genelde. Şuna şunu ah bi deseydim diye kendime uyuz olduğum olur =)

0|0
    0|0
  • Olmadi.

1|0
    0|0
  • Dilimi degil de, elimi kesin dedigim olmustur ya da "asın beni" -kızgınlıgımı sozlerle dile getirmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Komutanım - 3 hafta çarşın kesik.

Ben - 2 ay okyanusta olacağız komutanım zaten çarşı yok ki?

Komutanım - Ha, doğru 3 ay kesik o zaman.

Ben - içimden "Sana sarı laleler aldım çiçek pazarından"

0|1
    0|0
  • Demiyorum öyle, iş işten geçmişse artık döküyorum bütün taşları ama dediğim gibi ben zaten o noktaya gelmesin diye uğraşmışımdır, hiçte üzülmem söylediklerimden. Üzen tekşey gerginliğin o raddeye varıp daha yıkıcı olmasına olanak sağlanmasıdır.

0|0
    0|1
  • Hayatımda bir kez böyle birşey dedim o da 3-4 ay önceydi çok pişmanım.

0|1
    0|0
  • öle durumlar yaşadım ağzımdna kaçırdığım kelimeler yüzünden

0|1
    0|0
  • İnsanın dili rezilde eder vezirde eder

0|0
    0|0
  • Başıma ne geldiyse dilimden geldi zaten. ama memnunum ben.

0|0
    0|0
  • Benim dilimin kemiği yoktur. Ne istiyorsam, her yerde söylerim. Lisanstayken dönem uzattım bunun için ama hiç pişman değilim.

Ağzımdan çıkan her lafın da arkasındayım. R yapmışlığım yoktur hiç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...