Türk Kadınının özellikleri nelerdir?

Gerçek olanlar bunlar... link

0|0
81

En İyi Erkek Görüşü

• 23-Silahları: 1-Bebek doğurarak sosyal-statü elde etmek, övünmek, hayatını garantilemek, evdeki ücretsiz iş-gücünü yükseltmek, 2-Oğlan çocuk şımartarak, gelin üzerinde tahakküm kurabilmek, 3-Cinselliği kullanarak, kocasından elde edemeyeceği şeyleri koparabilmek.

:)))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Eğer beğenmiyosan seni tutan yok kardeşim. Ben en fazla 6. maddeye kadar okuyabildim. Orda okuduklarımın hepsi türk kadınının evliliğe ne denli önem verdiği ailesini kutsal saydığı onlara saygılı olduğu için yaptığı şeylerdir. Yani bugünkü evlenip üç gün sonra boşananlar gibi olmasından iyidir. En azından aileye kocaya bi saygı var, önem veriliyor. Zaten ordakilerin çoğu mubalağa türk kadını çok güçlüdür bu senin o dar kafanın algılayamacağı bir şey. Bu dünyada türk kadını kadar sadık, güvenilir, güçlü, gerektiğinde ne yapcağını bilen kadın yoktur. Türk kadını olamayan özürlüler var onlar bunun dışında. Hakiki türk kadını böyledir.

0|0
    0|0
    • Evet, ileride eşin seni döver ya da öldürürse buraya cevap yazmanı beklerim.

• Dünyada en çok p*rnografi izleyen (internetten) ülkeyiz. Düşün Çin ve Hindistan gibi bizim 15 katı nüfusu olan ülkeleri geçtik. Umarım bulursn.

• Evet inşallah. Sen ve p*rnoların beraber takılın hadi baay.

• çalışıp ayakları üstünde duran kadın çok genellenemez yetiştirilme tarzı aile yapısı yüzünden bu böyle ataerkil toplum çoğu insan kız çocukları okumasın der kızını başlık parası altında satar küçüklükten itibaren erkeğede kadınada zar baskısı vardır kadının zardan ibaret olduğu söylenir aslında kadın çok güçlü bir varlıktır malesef insanların yetiştirilme tarzı bu ve bu değişmedikçe çocuklarını eğiten kadın yeni nesilleride bu şekilde yönlendiricek ..

0|1
    0|0
  • ben okudum baştan sona kadar yazan kadın çok aşağılayıcı konuşmuş tamam bazı dedikleri doğru ama bu yazı eğtici öğreticilikten ziyade kin dolu.Okurken her satırından kin damlıyor.Ben kadınların bunu cahliiliken yaptıklarını düşünüyorum.Okumamış etmemiş.Bilgisiz beno nu okutmayan ana babaya kızarımo kadına değil.Bu konu gerçektenç ok girift bir knou yani tartışsak sayfalar yetmez.ben yazıyı çok yüzeysel aşağılayıcı ve kin dolu buldum.

0|0
    0|0
    • Okumuş kadınlar da bunları yapabiliyor maalesef.

• Hiç bir genellemeye dahil olmadığım burada da ortaya çıktı ve unutmaki senin annende bir türk kızı ...

0|0
    0|0
    • alkissssss...

• Göremediğine göre o zaman öyle yorum yapman saçma olur. Ayrıca ben sadece Türk kadınının bu yukarıdaki durumuna dikkat çekmek için demiştim ve bu konuda da hakı yazıyı yazan.

• üzüldüm şanssızlığınıza ...

• genellemeler herkesi kapsamaz , sende türk oğlusun !

0|0
    0|0
    • Türk olduğumu nerden çıkardın ?

• kısmen doğru fazlaca aşşağılama var

0|0
    0|0
  • :) iyimiş okurken bir çok komşumu ve akrabamı andım biraz da anneciğimi

0|1
    0|0
  • hepsi de doğru :)

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...