Bacaklarimin agrisindan ölürmüyüm?

Cumartesi gunu fitnessin yaninda hoca 2 harekt daha onerdi.

Squat 15×3 , bir de yine bel asagisini calistiran ileri adim atmali hareket ayni sayida. Bunlari bikac sene oncesind kadar duzenli yapiyodum. Korkmadan yaptim gelin gorunki sabahtan beri oluyorummm, ilac fayda etmedi

Hoca dediki yarin agri olur, hic kulak asmadim 😩 bilsem fazla yapmazdim

Birde elimde agirliklarla calistim hu hareketleri bunun bir etkisi olabilirmii

Ben hayatimda hicbi spordan sonra. boyle yamuldugumu hatirlamiyorum.

Neden boyle oldu sizce?

Onerisi olan var mi? Agri kesici ise yaramiyor.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hamlıktan kaynaklanıyor işte sıcak duş al hafifler ya da antrenmana git ısınınca hafifliyor 1-2güne birşey kalmaz ben her antrenmandan sonra çekiyorum bu acı kadar güzel bişey yok

1|0
    0|0
    • Ya bir de o gun hemen dus alamadim ondan da olmustur dimi gec saate kadar isim vardi, cok rahatsiz uyudum. Ertesi gun kalkamadim resmen cilginlar gibi agriyodu

• Yarin gidicem, cok sagol ya aciklamalar icin. Spor hocamla da gorusup ona gore devam edicem. Belki agirlklarla calismam fazla oldu

• Problem degil sorabilirsin istedigin zmaan

En İyi Kız Görüşü

• Hamlamışsan normal. Bir gün ara ver kaslar dinlensin. Bir kaç haftaya alışırsın.

1|0
    0|0
    • Sali gunu tekrar var, o gune kadar biseyler suriyim o zaman bugun baya felcti

• Bir gun ara vermek yeterli degil ayni kas grubu icin. Ertesi gun farkli bir kas calisacaksan diğer kasin agrisi önem li degil, calisabilirsin. Ama ayni kas grubunu 4-5 gunden once calistirmamak gerekir

• @Heyecanlıhayat yarin yapamazmisin diyosun ya da bugun?

Erkekler Ne Diyor 6

• geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Cok normal bir durum. Vucuttaki en sert ve fazla kas hamstring ve maximus isimli bacak kaslaridir. Agirlikla calistigin gunun ertesinde bu agrilar olur hatta tuvalete bile zor oturursun. Ilk calisman oldugu icin 3-4 gune gecer merak etme. Istikrarli yaptigin surelerde de bu agri yine 2-3 gun azalarak surer. Ama gelistiginin bir gostergesi ve tatli bir agridir.

1|0
    0|0
    • Oo gelistiginin gostergesiyse super 👍👍 tesekkurler 😊

• Evet daha yapamicak hale gelerek biraktim. Bunun uzerine dedi hoca zaten yarin agrir diye. Anlattiklarini butun fitness aletlerinde uyguliyim o zaman agirliklari ayarlama noktasinda, detayli anlatimin icin cok tesekkur ederim dost cok iyisin 😊👍

• Bana bunlari soyleyen olmadi hic. Ben hep kendi vucudumda deneme-yanilmalarla buldum. Tabi bunun yaninda çok bilgi, makale vs. okudum. Başarılar dost

• Yarın tekrar git hareketleri tekrarlar yoksa ağrıların geçmesi uzar kasları yirtmissin iyice biraz daha aç ve dinlen

1|0
    0|0
    • Sali gunu gidicem

• hareketlere devam etmessen ağrıların devam edecektir 10 gün kadar

• Durum vahim 😁 biliyodummm 😩😩 tamam sende sagol hayirli haberler icin

• Ölmezsin

1|0
    0|0
  • Acıya dayanmalı sın acı yok 😊

1|0
    0|0
    • Var vaaar hemde ne var 😩 hareket edemiyorum sinire dönüştü bu embesil yuruyus sekli

• Geçmiş olsun matmazel 😊

• Sagol 😞

• ara verdıgın ıcın kaslar alısık degıl normaldır 1 haftaya toparlarsı ıyı beslen

1|0
    0|0
    • Iste o en cok sasirtti. ilk kez yapmadim bunlari 😐 hocamda dedi o zamandan bu zamana cok oldu yarin gorursun dedi. Nanayi yedim gercekten yarin tesufkerimi iletcem kendisine

Kızlar Ne Diyor 2

• Apranax ve kas gevşetici iç ayağını vicks, bengay gibi kremlerle ovalat geçmiş olsun :)

1|0
    0|0
    • Tamamdir 👍 ekran yakaladim yarin uyandigimda hala bir gelisme yoksa dediklerini harfiyen uygularim, tesekkurler 😊

• Rica ederim :)

• Uyumak işe yarar.

1|0
    0|0
    • Valla pazar gununu pert gecirdim 😒 dinlemenin ise yaradigini sanmiyorum. Simdi daha iyiyim bikac oneri vardi onlari yaptim kendime geldim, kosudan geliyorum hatta yeni girdim eve 😊

Yükleniyor...