Kapat

Yarın ı yalnızlığın doruklarında yaşayacaklara sorum ?

Yarını yalnızlığın doruklarında yaşayacak muhterem şahsiyetler.. Bu sefer ne bahaneniz varda yalnızsınız ? Neden bu seferde karavana ? Neden bu seferde gol değil ? :)

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Hüzünleneceğim neredeyse. Ne önemli günmüş arkadaş; kabotaj bayramı nı böyle beklemediniz be!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• Sevgililer günü diye bir şey yoktur...Degerler,saygılar ve kaliteli insanlar vardır.böyle birini bulursanız zaten her gün sizin gününüz olur..

0|0
    0|0
    • Sadece güne takılmak istememiştim zaten :)

• O zmn sorun yok :)

• kafam rahat ben istediğim için yalnızım -_-

0|0
    0|0
  • bir kadın yalnız kalmaz, yalnız kalmayı tercih eder. ben bıktım artık bi süre free takılıcam

0|0
    0|0
  • Yarın ne var ki özel bir gün mü ,sevgililer günü içinse bu tantana herkesin aynı şeyi yaptığı günün nesi özel?

0|0
    0|0
    • Konu gün değilkii bi çok insanın yalnız olmadığı bi günee istemeden yalnz girmek :)) Yoksa yemişim 14 şubatını ...

• Konu nasıl gün değil ki , sevgililer günü bu kadar popüler olduğu için insanlar yalnız kalmak istemiyorlar sevgililer gününden bir gün önce sırf o günde yalnız kalmıyım diye bir ilişkiye başlayan zihniyetler tanıyorum ..Benim için değişen bir şey yok ,her zaman ki gibi sabah erken yapıp kahvaltımı edip keyfime bakıcam .

• Ama konu yalnızlık yanii benm için böyleee.. 14 şubat değill " yalnızlık "

• malım da ondan

0|0
    0|0
  • Bana uçan balon alırsan çıkma teklifini kabul ederim.

0|0
    0|0
  • dışarı çıkmak istemiyorum bile(

0|0
    0|0
  • karşılıksız aşk. 1 dk ağlamaya gidiyorum .

0|0
    0|0
  • Direkten döndü bu sene. Çok top var ama olmuyo işte gol mol :D

0|0
    0|0
  • cunku ınanmıyorum aşka.aşkı sevgıyı cınsellıkle bagdastırıyorlar.seviyorsun karı taraf senı kullanmaya kalkıyor o yuzden ıstemıyorum kimseyi hayatımda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...