İki yüzlü insanlara nasıl davranmak gerekir?

Şöyle biri düşünün sana geliyor yakın arkadasını çekiştiriyor.Başka birine gidiyor beni...İnsanların yüzüne güldüğü halde arkasından sayabiliyor...Sizce nasıl davranılmalı böyle kişilere?En çok korktugum insan tipidir

1|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Onlara davranmamak gerek. ya da yanlarından uzaklaşmak için acilen davranmak gerek. Öyleleriyle arkadaşlık kurmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 0|0
    0|0
  • sana dönük yüzüne göre davranmaman gerekir.o yüzü seni kandırmak istediği tarafı madalyonun...

0|0
    0|0
  • Çekiştirdiği insanları da tanımadan bir şey diyemeyiz. Belki çekiştirenden daha kötü durumda olabilirler. Körler sağırlar birbirini ağırlar gibi bir durum da olabilir.

0|0
    0|0
  • her iki yüzlerine de birer tokat aşk edilir

0|0
    0|0
  • samimi olma muatap olma uzak dur başka türlü davranmana gerek yok seninde kuyunu kazar :)

0|0
    0|0
  • Bir daha yanina geldiginde boyle birsey yapmaya siktri cek bnce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Adam yerine konmayan insan sınıfı.

0|0
    0|0
  • yüz vermemek gerekir. sonra üçüncü bi yüzle uğraşma. bir insan ikiyüzlülük yapıyosa düşüncelerini açıkça söyleyemiyodur. korkuyordur. cesareti yoktur,eleştirilmekten kabul edilmemekten çekiniyodur bu yüzden çok büyütme gözünde böyle aşağılık bi insandan korkmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Onlara yapman gereken onların varlığını yoksaymaktır anasını satım. Soyutlan öyle tiplerden, genellikle iş yerlerinde kundaklanırlar bu tipiuslar.

Anasını satım onların; odadan Ayşe çıkar Ayşe'yi çekiştirirler, Ayşe gelir Fatma çıkar bu sefer onu yardırılar.

Erkekler de yapıyor, ama en çok bayanlarda gördüm yalan yok.

0|0
    0|0
  • aynen. uzak dur mesafeni koy hatta boz.

0|0
    0|0
  • dünya böleleryle dolu. en sık rastlanan insan tipidir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...