Meraba arkadaşlar yarın için saç modeli öneririmisiniz birde fondoten markası önerirmısınız :) ?

Yarın sevgilimle buluşucam ? saçlarım düz ve orta boylu fönlettirmeyi düşünüyorum ama çok az zaten yada dalgalı fön falan düşünüyorum? birde bildiğiniz fondoten markalarınıda söylermısınız ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• dalgalı fön abartı olmazmı düz fön çektir bence,loreal-max factor iyi ve uygundur fondotende

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bak arkadaşım belki kızacaksın ama bu tür saçma sorularla gelmeyin ya saç modeli ınsanın boyuna ten rengine yüz yapısına burnuna kulaklarına gözlerine göre farklılık gösterır her saç modelı herkese gitmez bunun farkında oldugunuz halde nasıl böyle bır soru sorabılıyorsunuz

0|0
    1|0
    • seni ilgilendirmez öneri hiç mi yapmıycaksın ? saçma geliyorsa girme sende böyle sorulara olur biter.

• fikir almakta suç oldu 25 yasında değilim 19 yasındayım bu aradaaa

• profılınde 25-29 gösterıyor

haklısın ama bu sekılde bır soruya aradığın yanıtı bulamazsın bu soru ıcın resmını de koyman gerekır kı ınsanlar sana yakışacak model ıcın tavsıyede bulunabılsınler

ben sana omuzlarında düz fön cektir desem sarı olsun desem belkı sen esmersın yakışmayacaktır kıvırcık yap sımsıyah olsun derım beyaz tenlısındır yakısmaz neye göre fıkır vereyım yanı anladın mı arkadasım bak bana laf ettın ama bu kadar dıl döküyorum yardımcı olmak adına sızı eleştirene laf sokmayın hmen

• hımm traş köpüğü soruyorsan söliyim fondoten bilmem :D

0|0
    0|0
  • bırak sacını dalgalansın :D

0|0
    0|0
  • Düz olmasın biraz kıvırt.

0|0
    0|0
  • O nick ne demek ya benim kafa oraya gitti, hala daha gelmedi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kırık fön çektir

0|0
    0|0
  • orta boy derken omzunda falansa dalgalı fön yaptırma. dümdüz iyidir. fondotene gelince maybelline aldım gecen bugun kullandım iyiydi

0|0
    0|0
  • Saçların düzse fönlenttir. O maşa yapanlara sinir olurum. Hoşta durmuyor bana kalırsa.

0|0
    0|0
  • bence hiçbişi yapma en pespaye halinle git sürpriz olsun

0|0
    0|0
  • fondoten yerine garnier bb krem al çoook güzel cildin hem parlak hem doğal çok güzel gözüküyo

0|0
    0|0
    • lekeleri kapatıyor mu?

• fondotenden çok daha iyi kapatıyo ve cildini temiz bakımlı ve parlak gösteriyo

siyah nokta sivilce hepsiniz kapatır hani kızarıklık falan da olur ya bazen onları da

Yükleniyor...