En yakın erkek arkadaşım bugün birisiyle çıkmaya başladı ama benim kötü hissetmemin sebebi ne?

Ailemden sonra en sevdiğim insan olan bir erkek arkadaşım var ( kanka dost .. ) gizlimiz saklımız hiç olmaz . herşeyi söyleriz . ben ona hiç ilgi duymadım ama bugün bir kızla çıkmaya başladı ve kızı sevmediğini biliyorum . ama çıkmaya başladıkları andan itibaren bir mutsuzluktur aldı başını gitti. Ben ona aşık değilim ama neden böyle hissettim ? Görüşlerinizi alabilir miyim ?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• aşıkssın tirirririr asıkssın eeeeeaaaaaaasıkssın sen asıkssın arakdas:)one la:)))

1|0
    0|0
  • sevdiğiin insanı bir başkasıyla paylaşmak insana zor gelir bu arkadaş bile olsa

1|0
    0|0
  • sana bir dörtlük yazayım

kız çağırsam gelinmi?

tutarmısın elimi

biz seninle şimdi neyiz?

kankamı sevgilimi?

benim anlamadığım nokta birde kanka lafı çıktı ?kankam sevgiliyle arkadaşın karışımımı acaba?

0|0
    0|0
    • hayır öyle değil aslında daha bir kere bile kaka demedim hiç tasvip etmediğim bir kelime . Ama erkek arkadaş diye yazınca anlaşılsın diye yazdım :)

• rica edrim hayat boyu mutlu kal

• İnşallah :)

• lıselı guzel kardesım sana cok ılgı gosteren yakın arkadasın ılgısını baskasına cevırmıs(sebebı kesınlıkle bu) .sevmıyorsan bosver da mutlu olsun cocuk sanane.

1|0
    0|0
  • ya bi yürü git işine en yakınmış kızım karşı cinsten dost olmaz kankaymış kardeşmiş bunlar boş hani derler ya kardeş ayağıg*tayağı diye git kendine manita yap bırak milletide delimi ne

1|0
    1|0
  • Onu mutsuz görmek seni etkiliyor olabilir mi?

0|0
    0|0
    • Biraz korku var içimde kız kötü davranır üzer diye ..

• yaptığım şey bencillik mi acaba ? diye düşünmeden edemiyorum.

• Ama sen kendini değil erkek arkadaşını düşünüyorsun dikkatini çekerim. Burda bencillik asla yok. Eğer ona karşı birşey hissetmiyorsan gerçekten sağlam dostmuşsun.

• onu sevdiğin için...

0|0
    0|0
  • ona karşı duyguların var ondandır belkı :D

0|0
    0|0
  • erkekten kıza dost olmaz :D tek gecerım

0|0
    0|0
    • Neden olmazmış. :) hayatımda iki kişiye çok güveniyorum biri bu arkadaşım diğeri de bir kız arkadaşım ..

• allah dağa mutlu etsın ne dıyım o zaman

• teşekkürler o zaman :)

• kadınsın sen çünkü :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çünkü ne kadar ilgi duymadım desen de aranızda bir yakınlık var ve onun sevgilisi olduğu zaman ister istemez bir soğukluk olacak, ona yakın olacak ve bu seni sinir edecek. kıskanacaksın çünkü senin için değerli.

1|0
    0|0
  • Ilgi ikiye bolundu fazlasi kiza gitti haydi bakalim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...