Acaba babamın tepkisi ne olacak?

Bir erkek arkadaşım var annem daha önce babama bahsetmişti işte kızımız evlenmek istiyor falan diye babamda benimle konuştu okulun bitince kiminle evlenmek istiyorsan onunla evlenirsin dedi biz cumartesi günü erkek arkadaşımın halasının evine gideceğiz annem anneannem falan annem de bunu babama söyleyecekmiş sizce tepkisi ne olur

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• annen kızacağını biliyorsa söylemez kızım gitme der demekki babanda karşı değil buna zaten söylemiş okulun bitsin kimi istersen ona veririm demiş daha ne desin adam sana öp başına koy bu babayı. oğlan samimi çıkmazda seni bırakırsa asıl o zaman görürsün babayı:!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• baban adam olsa zaten çocuğu yanına çağırıp prezervatif kullanmasını falan önerir güvenli seks hakkında bilgilendirir çocuğu

ne düşüncesiz adamlar var ya

0|0
    1|1
    • sende adam olsan bunu yazmazdın kendine gel üslübuna dikkat et

• sana kızmıyorum

sen çok uzun zaman önce başlamışsındır anne ben bu akşam ayşelerde fatmalarda x lerde kalıp ders çalışacağım demeye

işte bazı şeylerin tedbirini önceden almak gerekli

• herkesi kendi kız kardeşin yada ailendeki kızlar gibi sanma bence

• biliyosa bişey demez bence. sonuçta niyetin ciddiyse ileride mutlaka görüşeceksin

0|0
    0|1
  • yoo sanmiyorum ama ben olsam hayirr lan sibop derdim cünkü yasin 19 cok cok gencsin !

0|0
    0|1
  • bırak babanın tepkisini annen düşünsün :))

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...