Sevgilinize tecavüz etseler ne yapardınız?

diyelim ki beyler sevgiliniz yada nişanlınız var ve seviyorsunuz belli bi sürede geçti tabi hani baya baya bağlandınız allah kimsenin başına vermesin ama diyelimki kız arkadaşınıza tecavüz ettiler napardınız ?

şuanda düşünüyorumda kendi başıma gelse napcağımı bilmiyorum :(

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• ona sahip çıkmak zorundasın seviyorsan tabi davasınada kendisinede sahip çıkacaksın sen sakat kalsan kız seni terk etse sen ne yaparsın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• acaba gerçekten basınıza gelse bu dedklernizi yapmakta ne kadar harbısınız orası meçhul işte.

0|1
    0|0
    • ben cevap vereyimmi kimse dediğini yapmaz o kıza yol verir kızda tecevüzle evlendirlir bu böyle

• yani..bunun böyle olcagnı o hani ben brakmam falan dyenler varya hepsde cok iyi biliyo cunku bu ülkede iki damla kan için neler yapılmıyo sevdgnz masum bir kızımı brakmıcaksnz o kanı aktı dye he belki içinzden harbi olan bikaç adam vardır ama dgerlerinn hepsi fos.

• Şimdi millet kızın kendi isteğiyle önceden ilişkiye girmesini bile doğru bulurken tecavüz edilmesi durumunda ne dicekki. İnsanlar garipleşti.

0|1
    1|0
    • dediğin doğru hatta bi zamanlar bende öyleydim ama yok ya ne biliyim kimsenin başına vermesin :/ kararsız kalıyo insan :(

• :D ya hani nasıl sevdiğini anlatacak kelime bulamazsın ya şu 1 aydır öyleyim ve ister istemez insanın aklına böyle şeyler geliyo insan korkuyo oturduğu mahlede tekin biyer değil ondan korkuyorum ve böyle salak salak düşünceler aklıma geliyo :D

• Allah kimsenin başına vermesin çok kötü birşey . Tabiki olursada kız arkadaşının elinde olan birşey değil ben senin yerinde olsam ona psikolojik olarak destek çıkardım ve yalnız hissetmemesi için hep onun yanında olurdum hala onu sevdiğimi iğrenmediğimi belli etmek için ona sarılır öperdim . en doğrusu bu bence

0|0
    0|0
    • benimki sadece bi soru :) bende sahiplenirdim tabikide amman neyse allah kimsenin başına yazmazın böyle bişeyi teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 11

• Google kız arkadasına tecavüz etseker napardınız yazdım ve bunu buldum... Bunu araştırmamın sebebi de ne yazık ki başıma geldi... 1bucuk yıllık dolu dolu bir ilişkim car fakat kız son 1-2 ay kadar sürekli değişti... Hersey cok güzelken bianda seninle olmaz seni iatemiyorum dedi gitti snra geri geldi vs bunu sürekli yaşadım hakaret de etmiştim kavgalarımızda... ve hep şunu düşündüm bu kadar kusursuz bildiğim hatta kusurunu arayıp bulamadığım biri nasıl böyle değişebilir sürekli diye bunu düşündüm.. Sabki benden intikam almaya calılıyo gibiydi... Aklı git diyodu kalbi yanında kal der gibiydi bu tavırdaydı hep.. Ve bugün bana bunu ağlayarak itiraf etti... Bense Şu an psikolojik olarak dedtek olarak yanındayım ve hep yanında olacağımı söledim konuyla ilgili pek bişey sormak da istemedim ağlıyo sürekli... şimdi anlıyoeum onca seyin sebebini , beni bu kadar severken uzaklaşmak istemesini ve sürwkli iş cıkışından ertesi sabaha kadar sürwkli uyumasının sebebini... İnsan İlk duyunca inanamıyo yemin ettirdim ama inanamadın yine de olamaz diyosun öyle bişey yoktur diyosun kendini kandırmaya calışıyosun belki.. Ama malesef öyle.. Yarın da onun yanına gitcem kendi başka sehirde... Onu alıp evlencem kaçırcam yani... Öyle anlaştık... Hala aklım orda... Soru işaretleri beynimi kemiriyo inanmak cok güç..:((( obu yapanı da tanımıyomuş bu arada... Cok bişy de sormadım alıp gelene kadar da bu konuyu acmıcam zaten... :(( seviyorum obu bee.. Kadınım bildim onu... sacının teline hicbişyi değişmem..

0|1
    0|0
  • Kızarkadaşına sahip çıkıp destek olacaksın başka ne yapacaksınki lan ?

Neyaparsan yap sakın kızı terketme 2 ci kez kız darbe almasın

Sevgilisiysen destek olup sahip çıkacaksın

Bırakıp gitmek şerefsizlere yakışır unutma bunu!

2|0
    0|0
    • yok kardeş böyle bişey olmadıda genede korktum be kardeşim eyvallah bende sahiplenirimde insan genede kararsız kalır böyle bi durumda

• Sen gene anlamadın.Senin sorun tecavüze uğramakla alakalı Kendi isteğiyle olmak gibi birşey yazmıyorki sorunda.Kendi sorundan bir b.k anlamamışken Sen kıza nasıl sahip olacaksın ki ?

Neyse birşey değil

• güzel kardeşim bu sadece bi soru tartışma amaçlı sormadım bu soruyu cevapları merak ettim ondan sordum sana verdiğim cevaplarda kendi düşüncem ve bunada kimse karışamaz anlatabildimmi ben sana şunu diyorum eskiden olsa başka bi kız olsaydı hayatımda ayrılırdım takıldığım kızlar kız değildi çünkü ama şimdiki çıktığımı seviyorum hemde harbi harbi bende sahiplenirdim ord diyorumki eskiden olsa sahiplenmezdim ama şimdi sahiplenirim anlatabildimmi

• valla zor bır soru ama sonucta tecavuze ugramıs.yanı kendı ıradesıyle yapmamaıs.ben daha cok arkasında durmaya calısırdım.bende bırakırsam oyle bır donemde psıkolojık rahatsızlıklar baslar vs ama bırakaması lazım ınsanın.ben daha cok sahıplenırdım gıbı gelıyor bana

1|0
    0|0
  • Valla çok zor bi durum.Öncelikle Allah kimsenin başına vermesin.Eğer gerçekten evlenilecek bir kızsa ve seviyorsa bırakmak bi erkek adama yakışmaz.Ama kim o kadar erkek adam olabilir orasını bilmiyorum kendimden bile emin değilim.

0|0
    0|0
    • eğer afedersinde kıçı başı oynayan bi kızsa bende sahiplenmem ama dediğin gibi harbi evlenilcek bir kızsa sahiplenirim ve o ollayı bende unuturum cevap için teşekküler :)

• destek olmaya çalışırım. hoş bi durum değil tabi ki ancak öyle bi durumdan sonra bi erkek ne kadar destek olabilir onu da bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Allah kimsenin başına vermesin evet haklısın da Tecavüzle öbür ilişkiyi bir tutmamak gerek yahu. Ben Tereddüt etmezdim. sanırım.

0|0
    0|0
  • tecavüzde kızın ne sucu var sonucta bayan gücü yetmez erkeklere hani belki insana erkeklik gururuna dokunur cok kötü koyar adama ama kızın bir sucu yokki 2 tane serefsizin sucunu neden kıza yıkayim gidip o serefsizleri bulurum sonrada ne olursa olur hiç umrumda değil

0|0
    0|0
  • Eğer seviyorsam ve değer veriyorsam onunla devam ederim. sonuçta kendi isteğiyle olmamış

0|0
    0|0
  • silahımda daima kendimi için sakladığım bi kurşun bulunurdu benim sanırm..

0|0
    0|0
  • içimi kararttın yaw hayal edip bunalım takılmak istemiyorum. yine de karşı tarafın ailesinden olmaktan iyidir. elinde olan bir şey değil çünkü.

0|0
    0|0
  • Kayseride eşine gözleri önünde tecavüz eden 2 kişi 42 şer yıl ceza aldılar keşke müebbet verseydi ah zalım adalet

0|1
    0|0
Yükleniyor...