Vucut geliştirmeyle uğraşanlar?

Merhaba arkadaşlar 83 kiloyum 1 aydır fitness yapıyorum sabah kahvaltısında bal tahin pekmez (karışım) bide bal yiyorum 2 dilim kepekli ekmekle 3 tanede yumurta beyazı liste nasıl sizce

Güncellemeler:
Güncel bir bakın

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bal tahin pekmez sana sadece enerji verir ve cok tüketirsen yağlandırırda yani daha cok kilo almani saglar yumurtayi az yiyorsun 8tane ye en az sarı 1tane te digerlerinin sadece beyazini ye 83kilosun boy kaç

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• merhaba öncelikle hedefin zayıflamak ise bana göre bu yanlıs yulaf ezmesi bulundur sabahalrı 3- yumurta yeterli olacaktır 3 beyaz 1 sarı seklinde tuket protein i bol tutmaya bak karbonhidrati fazla azaltma kasalrın onada ijtiyacı var sert antrmana devam et 3- 4ayda yasını vs boyunu suanki halni iblmdgim için ortm 10 kg verebilrsn

0|1
    0|0
    • 19 yaş 1.7 boy 83 kg 88 di eski kilom 5 kilo verdim 2 ci ayım antremanlarda yüklenebildiğim kadar yükleniyorum usta

• Kardeşim yulaf ezmesini kesinlikle sabahlari yemelisin ligt sütle karıştırıp yulaf tok tutacaktır lif yüksekliğinden dolayi proteinede çok yüklenme yeşil elma yemelisin ve bol su tuketmelisin şekerden de uzak dur

0|1
    0|1
Yükleniyor...