Evde squat yaparak popomu şekillendirebilir miyim?

Gerçekten asırı anlamda düz ama basenlerim var oda olmasa vay halime diyorum.. Evde squat yapmaya baslicam ama sadece squat yeterli olur mu sizce? Biraz bilgi verir misiniz? Kac set yapayım her gün mu yapayım? Ne kadar surede şekillenir ve doğru squat hareketini Nasıl yaparım biraz yardım plsss.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• squatta ön bacaklar da çok çalışır. zaten squat kalça için özel bir egzersiz değildir. onun yerine glute kickback yapabilirsin, direkt kalçaya vurur ve kalçaların en çok çalıştığı egzersizdir :)
    https://www.youtube.com/watch?v=26qmCoP8IyA

3|1
    0|0
    • Teşekkür ederim bisey daha sorucam bunu yaparak basenlerim erimez dimi squat yapınca falan basenlerim gitmesin yanı onlarda olmasa vücudum cok biçimsiz olacak 😂

• özellikle kardiyo vs yapmadıkça vücudundaki yağların gitmesi çok zor. egzersizler bölgesel olarak yağları eritmez zaten :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Squati yaparken hacim istiyorsan yapabildigin kadar agir yapacaksin kendi agirliginla falan degil o sadece sklastirir eger buyume istiyorsan agir sekil istiyorsan hafif gireceksin bir de bak netten diger kalca hareketlerine simdi burdan anlatamiyorum squat 5*8- 4*10 falan girebilirsin

0|0
    0|0
  • tabiki de zaten squat ın faydalısı ve sağlıklısı kendi ağırlıgında yapmandır. Tam gaz devam. ama bunun yanına çeşitli kalca hareketleri ekleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • 3 er set yap mekik sınav squat ufaktan başla 15 er tekrarlarla dinlenme sürelerini kısa tut emin ol 10 gün sonra alısacaksin farkı hissetmeye baslicaksin

1|0
    0|0
  • Boy kilo?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olur bence.

1|0
    0|0
  • Baswn var ama kalca yok, borcun var ama paran yok gibi bir sey allah yardim etsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...