Bilgisayarsız kaç gün dayanabilirsiniz?

Bilgisayar ve internet olmadan kaç gün dayana bilirsiniz..? Ben önceleri çokda kullanmazdım bilgisayarımı taaaaki KS -ye üye olana kadar.Artık her gün mutlaka açıyorum blgsyarımı.Ben en fazla 1 gün dayana bilirim her halde ...Ya siz?

0|0
17|37

En İyi Erkek Görüşü

• Beyinde bitiyo kardeşim insan karar verdimi kafasından herşeyi siliyor . mesela bak ben öyle yaptım şuan hesap makinesinden yazıyorum :D:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Eskiden "nisan" aylarında bilgisayara ve internete ara verirdim. Bilişim orucu gibi bişey :) İyi de olurdu aslında da... Şimdi ekmek yediğin tasın içine etmek olur. Yapamıyoruz malesef :)

0|0
    0|0
  • elimin altında olduğundan her gün açıyorum, ama bir kaç ay önce iki haftalığına bir kursa katıldım, kurs binasında bilgisayarda vardı, internette ama yurt gibi bir ortamda hiç tanımadığım insanlarla geçirdim bu ortamı o zaman hiç aramadım. muhabbetle kurslar geçiyordu zaten günler. eğlenceliydi de. internet bilgisayar vs benim için sadece araç.

0|0
    0|0
  • ben iş nedeniyle sürekli şehir dışında olduğumdan otelde vakit gecmeyınce süreklı nete gırıyorum ama ankaraya dönünce aklıma bile gelmıyor acil birşey olursa telden halledıyorum zaten

0|0
    0|0
  • Ne yazsak cevap kısa diyor...( 1 ay )...

0|1
    0|0
  • 1 hafta girmesem aklıma gelmez evde değilsem tabi

0|0
    0|0
  • En fazla bilgisayar gelene kadar dayanirim cunku dayanmayipta bisey yapamam en son 15-16 gun beklemistim

0|0
    0|0
  • 3 ay bilgisayarsız kaldım da cep telefonu sayesinde net hep elimin altında. İnternet gerçekten şart. Sistem bunu gerektiriyor bir yerde.

0|0
    0|0
  • bilgisayar hayatımızda öyle yer etti ki aslında bulunma daha iyi ama bilgisayar elimin altına geldiğinden beri en fazla 3 gün durdum bilgisayarsız :)

0|0
    0|0
  • pc olamdan dayanamam ama pc yok ise ve kitabım var ise emin ol dayanarım oda kitap bitene kadar :D

bıde cep tel olacak o olamdan cok daha zor olur :D

0|0
    0|0
  • benim için biligisayarım olmasada olur tüm işlerimi telefonumdan halledıyorum net paketim sınırıs z şimdi tablet alcam bu arada pc yi bilmem ama telefonsuz 2 saat dayanabilirim

0|0
    0|0
  • 1 günü bırak 1 saatsiz bile yapamam dermişim.

0|0
    0|0
  • büt zamanı bunu denedim olmuyo max 2 gün dayanabildim

0|0
    0|0
  • 1 gün pcye :D 10 saat tabletime :D 1 saatte telefonuma :D

0|0
    0|0
  • En fazla 1 gün.

Az kaldı çekip gidicem zaten netden -_-

0|0
    0|0
  • Asla dayanamam. Eğer bir işim varsa dışarıda 1-2 gün tamam ama evde boş boş duramam

0|0
    0|0
  • acıyorum la size

0|0
    0|0
  • bıktım artık bilgisayardan ve telefondan artı tabletten kusasım geldi

0|0
    0|0
  • seninki güzel soru benimki iyi cevap olsun ya bilgisayr artık ekmek su gibi bişi oldu utanmsak yeyemek yap dicez ihtyctan öte artık bir bagımlılık oldu bu face ve ks :D

0|0
    0|0
  • Ulen bunu icat edeni bir bulsam yeminle fururum =))

0|0
    0|0
  • gerekli bir nedenim varsa ömür boyu.

0|0
    0|0
  • pc bir aractir olmasada olur onun yerıne kıtaplar var sinama Tiyatro var

0|0
    0|0
  • limitsiz :D

0|0
    0|0
  • Fark yapmaz ağa önemli olan oksijendir :)

0|0
    0|0
  • günlerce dayanabilirm internetsiz aylarca dayandım bilgisayarsızda dayanırım heralde

0|0
    0|0
  • bir iki gün

0|0
    0|0
  • ben 1 hafta o da en fazla :)

0|0
    0|0
  • 2 gün en fazla :( bağımlı ve Kurdu Oldum :)

0|0
    0|0
  • Günü bulmaz merak etme...:D

0|0
    0|0
  • 23

.

,

0|0
    0|0
  • Mecbursan oyle bir dayanirsin ki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 17

• ben digital tasarim yaptigim icin sürekli calisir gibi pcde olmak zorundayım =)) amma velakin onun dısında dersen online bir oyun oynuyorum sanırım bagımlılk yaptı uzun bi süre bırakamazdım ihihi

0|0
    0|0
  • 1 ay dayanmıslıgım vardır

0|0
    0|0
  • taş çatlasa 1gün

0|0
    0|0
  • mecbursam int. cafeye giderim yapamam olmaz yasayamam

0|0
    0|0
  • Yalnız o 'dayana-bilirim' birleşik yazılır.

0|0
    0|0
  • uzun zaman kalabilirim

0|0
    0|0
  • uuzun sure telefon var nede olsa artık :D

0|0
    0|0
  • Bilgisayarsiz surekli durabilirim ama telefonsuz asla :)

0|0
    0|0
  • daha önce 2 hafta dayanmıştım ama çok sıkıcı geçiyoor

0|0
    0|0
  • zorunlu kalsan mecbur dayancan da neden böyle şeyler yapalım ki bilgisayar var kullanıyoz işte :D

0|0
    0|0
  • şükür bağımlı değilim :D

0|0
    0|0
  • 1 ay pcsiz kaldım.

0|0
    0|0
  • eskiden olsa 1 gün değil 2 saat zor dayanırdım ama şimdi 15-20 gün dayanırım :D

0|0
    0|0
  • Zor soru.

0|0
    0|0
  • bilmiorm bilg.sız bırakmasın Allah

0|0
    0|0
  • 2 3 gün falan filan

0|0
    0|0
  • Bilgisayarım olmadan asla duramıyorum. İllaki olucak. Nete bağlanmasam işim olmasa dahi pc yanımda olmalı. Netim olmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...