Bu bir Psikolojik test. ...

Bu bir Psikolojik test. ...

öykünün kahramanı bir genç kız. bu genç kız, kendi annesinin cenaze töreninde daha önce kim olduğunu hiç bilmediği bir genç adamla karşılaşıyor.bu genç adam kızın rüyalarının adamı ve kız görür görmez adama aşık oluyor aradan bir kaç gün geçiyor. genç kız kız kardeşini öldürüyor. polis neden öldürdüğünü sorduğunda genç kız cevap veriyor? kızın kardeşini öldürme sebebi nedir.

Güncellemeler:
cevap: genç kız ,adamın cenazeye geleceğini ve adamı orada bulacağını umuyor. bunu doğru cevapladıysanız polise gidip sizi hapsetmelerini isteyin . bu ünlü bir amerikan psikoloji testiymiş. öldürebilme zihniyetine sahip kişiler bun doğru cevap verirlermiş. seri katillerin çoğu bu teste hiç düşünmede doğru cevabı vermişler doğru cevabı bulamadıysanız ne mutlu size.

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• bilmem nedenmiş merak ettim

0|1
    0|0
  • Adamı tekrar görebilme umudu ile olabilir.. Kız kardeşinin yeni sevgilisidir onu ortadan kaldırmak istemiş olabilirr. Valla merak ettim neymiş cevabı

0|1
    0|0
  • Adamın tekrar cenazeye geleceğini umuyor.

0|2
    0|0
  • Kız kardeşi o adama aşıktır. veya adam kız kardeşinin sevgilisi falan çıkar öyle saçma bi nedendendir büyük ihtimal.

0|1
    0|0
  • soru 10 numara tebrikler 5 yıldız

0|1
    0|0
  • Adamı tekrar görmek için..Cevabı biliyor olmam beni psikolojik sorunları olan biri yapmaz değil mi :)

0|0
    0|0
  • psıkopatlıkta son nokta...

0|1
    0|0
  • Adamı kıskanmış kardeşine ya da kardeşi de aşık olmuş yazıklar olsun

0|1
    0|0
  • adam yüzünden mi?

0|1
    0|0
  • o adama aşık olmuş olması...

ya da annesinin ölümüne sebep olmuş olması...

0|1
    0|0
  • adam kız kardeşinin cenazesine gelsin diye öldürdü..

0|0
    0|0
  • O adamı tekrar görme ihtimali. :)

Kaç kere duymuştum bunu.

0|0
    0|0
  • o adama kız kardeşi de mi aşık olmuş ? ya da onunla mı birlikteymiş ?

0|1
    0|0
  • cevabı biliyorum.bu gerçek bir araştırma ve 'ağır suç eğilimi' olan insanların tamamına yakınının bu soruya doğru cevap verdiği tespit edilmiştir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• adamı tekrar cenazede görmeyi umdugu için

0|1
    0|0
  • Seri katil olmak istemiştir

0|0
    0|0
  • Bu cevabı bilemeyecek kadar aptal biri var mı merak ediyorum?

0|0
    1|1
  • tekrardan rüyasında görebilmek için

0|0
    0|0
  • adamın, kız kardeşininde cenazesine geleceğini düşünüyor

0|0
    0|0
  • Adamı tekrar görmek için olabilir mi ?

0|0
    0|0
    • Bunu doğru cevapladıysanız, polise gidip sizi hapsetmelerini isteyin!

Bu ünlü bir Amerikan psikoloji testi. aynen doğru cevap

• 155'i arayabilirsin. Sorumun başında bekliyorum :))

• adam baldızına sarkmış o.o

0|0
    0|0
  • mantikli cünküü kiz adama asik oluyorr diyorsunn yanii cenazeyede geldigi icin birsefer ikinci seferdee gelirr yanii ama kiz bir tarafi düsünmüyorr budaa benim teorim olsun :

kiz ve oglan iste cenazedee buluyuyorr sonra oglan polis kimligini cikartiyorr pic sen tutuklandin diyorr ve arabanin icinee oturtuyorr sonra iste nöbetci hakimee cikartiliyorr hemen ordaa direk idam cezasi veriliyorr kiz iki dakkada asiliyorr. ahahah

bak toplam harcanan zaman 2 saat, yani iki saata cenazeden ceneazeyee ahahah

1|0
    0|0
  • adam kızın annesiyle ilişki yaşamış, büyük kız adama aşık olmuş kardeşininde bu olayı bildiğini bilen adam aşık olan kıza kız kardeşini öldürtmüş ve mutlu mesut yaşamaya başlayacakken kendini mapus damında bulmuş kızcağaz :))

1|1
    0|0
    • hayal dünyan geniş :)

• amerikalılar gelsnde beni test etsin bakalım bide çözebileceklermi :))

• hikaye

bu kadar salakça bişey olmaz ya.birileri uydurmuş.ilk duyduğumda bana da çekici gelmişti ama tırt

0|1
    0|0
Yükleniyor...