Ne kadar fanatıksınız???

sevgılınızın tuttugu takım onemlımı hangı renklere asıksınız arkadaslar?fb gs bjk veya dıer takımlar sızın ıcın ne ıfade edıo maclara gıdıomusunuz sık sık? cevaplar ıcın tesekkurler sımdıden

0|0
17|41

En İyi Kız Görüşü

• Manyak Galatasaraylı oldugumu söylerler.. :) Diger takımlara Fb hariç nefret beslemiyorum..Konu takımım olunca bi çok şeyden vazgeçebilirim.Babmdan gelen bi özellik..İstanbulda oldugum dönemlerde gittim maçlarımıza olmadğım zamanlarda maçları Tv başında izleriz babmla..Sevgilim yok olursada Tribüncü olsun.. :) Yoksada kalsın

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Ben Galatasaray'ım için diye başlıyorum; Hazırlıktayken son lig maçı Gençlerbirliği Ali Sami Yen'e gittik 2 arkadaş, Kıbrıs sıcak diye üstümüzde bir gömlek bir polarla bütün tipiyi rüzgarı yedik, üstüne de üşümeyelim diye GStore dan atkı eldiven bere seti falan aldık ama 2-0 yenilince de herkes koltuk söküp atıyordu, biz ise koltuğu söktük ancak sakladık hatıra olarak hala durur.

1|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım fakat maçlara pek gitmem derbi maçları hariç futbol izlemem.

1|1
    0|0
  • sevgilim fb li ben ise gs liyim benimle evlenmek istiyorsan ya fb li olucaksın yada evlenmiyecez diye inat ediyor tabiki şakasına ^^ bende onu gs li yapmaya çalısıyorum tuttugumuz takımlar önemlii .. ölümüne galatasaray

1|1
    0|0
  • ben fanatik degilim tutugum takim var Galatasaray

sevgilimin tutugu takimin benim icin bi önemi yok..

asik oldugum renk mavi

fb ve bjk gibi tkaimlar bana bisey ifade etmiyor önemli olan iyi oynayan kazansin..

hic bi macada gitmedim daha :D

1|1
    0|0
  • Maçlara gıtme fırsatım olmadı sevdiğim kışının takımı onemlı değil tabikide :)) GS yı tutuyorum bu arada :))

1|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım evde yayıla yayıla maçları izlemeyi severim başka takımlı olanlar ile iyidir aram gönül kırmam gönül yapmayı severim

1|1
    0|0
  • Koyu bir İNEGÖLSPOR taraftarıyım ve Bordo-Beyaz renklere aşığım. İnegölspor'umun her maçına hatta deplasmanlar bile gidiyorum. Zaten.eski sevgilimden maç sevdası yüzünden ayrıldık.

İNEGÖLSPOR bir tutkudur, yaşam biçimidir.

0|0
    0|0
  • Fanatik Galatasaraylıyım.. Sevgilimde Galatasaraylı olsun isterdim ama başka takımı tutsada olur.. Anlaşırız :)

1|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ - ALTAY - BUCASPOR... ;) Bjk maçına TV den bakıyorum Buca maçlarına gitmeye çalışıyorum Altay maçına bu sene hiç gitmedim..

0|0
    0|0
  • eskiden çok fanatiktim artık değilim. Sevgilim için takım değiştirmem sevgiliminde benim için takım değiştirmesini beklemem.Farklı takımları tutsak bile onu kendi takımının maçına götürürüm veyahut onu benim tuttuğum takımın maçına götürürüm.Ayrıca fanatizm gereksiz ve en çokta kişinin kendisine zarar veren bir olgudur.Bizzat tecrübe ettim ve fanatizm ile olan ilişkimi noktaladım.Herkese tavsiye ederim :)

Not: fb liyim

0|0
    0|0
  • Ne para ne araba nede manita...

0|0
    0|0
  • Hiç bir kız için takımımı değiştirmem (Galatasaraylıyım). Sevgilisi için takım değiştireni hiç duymadım ama oğlu için değiştirmişti bir arkadaşımın eşi :)

0|0
    0|0
  • GS vede Altay için ölürüm.Gs avrupa maçlarında yenilince çok ağlamişimdir

0|0
    0|0
  • ben Galatasaray'lıyım gerisi beni ilgilendirmez.

1|0
    0|0
    • cimbomumu'' işte sana bir detay. cok az seyde böyle bir yorum hem kişisel hem paylasılandır. cimbomum dersin sadece sana ait gibi hissettirdigi icin ama benimde cimbomumdur. ... cimbom yaşasın be :)

• takım tumuyorum :) bu soruya sadece 1 spor dalında sadece 1 takım ile cevap verilmesi, ve diğer takımlara antipati beslenmesi saçma geliyor. diğer taraf kazanınca neden üzüleyim ki?

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama gidipte Ali Sami Yen'de olsun Arena'da olsun maç izlemişliğim yok.TV den yayınlarsalar izlerim.

0|0
    0|0
  • Galatasaray,sitede ki en fanatik insan olduğuma şerefim üzerine yemin ederim.İmkansız benden fanatik olması.Tabi biz fanatik değil holigan da değil aşırı holiganız.Sınıf farkı :D

1|1
    0|0
  • Futbolcu para kazanacak karı kız ile teknede gezecek bende onlar için kavga edecem milletle tartışacam yok arkadaş ben fanatik felan değilim

0|0
    0|0
  • Ben Fenerbahçeliyim ama sadece takım tutuyorum demk için tutuyorum fenerbahçe yense nolur yenmese nolur yani bana mı kazanıyo veya kaybediyo :D

0|0
    0|0
  • Göztepe hemşerim!

0|0
    0|0
  • Sen biliyosun zaten şimdi bi daha yazmıyım :)) :)) o dövmeyi boşuna yapmadık :)

0|0
    0|0
  • takım için kavga etmeyecek kadar akıllıyım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Tutmuyorum. Böyle çok mutluyum. Gereksiz görüyorum. Aha eksileri görür gibi oldum.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama hep bi beşiktaşlı sevgilim olsun istemişimdir :D

0|0
    0|0
  • Takım önemli ama sevgilimin tuttuğu takımın ilişkimizde zerre kadar önemi yok. İsterse Siirt Köz Hizmetleri YSE Spor'u tutsun ister büyük takım ister rakip takım... ne önemi var?Hiçççç

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama ne takip ederim, ne de anlarım. Ama galatasaraylı olduğumu biliyorum :D

0|0
    0|0
  • Fanatik derecede Eskişehirsporluyum.. stadyumda kaçırdığım maç sayısı çok az. onları da tv başında telafi ediyorum.

0|0
    0|0
  • beşiktaşlıyım olması gereken kadar fanatiğim her maça gitmesemde genelde giderim derbilere kesın gitmeye calısırım formamı falan alırım fb ve ts'u hiç sevmem uyuz oluyorum bu kadar hakime hanım cıkabilir miyim ?

0|0
    0|0
  • Ağır Beşiktaşlıyım. Benim gibi Beşiktaşlı bir sevgilinin uğruna dağları delerim aşkına eşkiya olurum

0|2
    0|1
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 16

• Evet fanatiğim.2 yıllık erkek arkadaşımdan ayrıldım ben sırf bu yüzden,çünkü hem futboldan pek anlamıyordu hemde fenev fenev diye aklı sıra fanatiklik yapıyordu,bana gıcık veriyordu,bende ona yol verdim gitti...Allahıma çok şükür ki hem Galatasaraylıyım,hemde futboldan çok iyi anlarım.Fenev hariç diğer tüm takımlara saygım vardır.

2|2
    1|0
  • ölümüne FENERBAHÇELİYİM... Değil sevgilim babam fanatik bjkli olduğu halde değiştirememiş takımımı sevgilimin tuttuğu takım önemli bu zamana kadar hiç galatasaraylı veya beşiktaşlı biriyle beraber olmadım desem komik gelebilir ama öyle. hiç bi maçını kaçırmam izlerim sırf bu yüzden evimde dıgıtürk var. derbi maçlarınada gitmeye çalışıyorum zaten. içinde sarı kırmızı olan kıyafet bile giymem... aşığım renklerine :))

1|2
    1|1
  • Galatasaraylıyım ama hiç Gs'ımın maçına gitme imkanım olmadı :( maçlara giderim vakit bulduğum kadar.tabiki kendi ülkemin futbolu daha önemli

1|1
    0|0
  • çok uzun zamandır fanatik Beşiktaşlıyım.ama çevremde her takımdan kişiler vardır.takıma göre arkadaş seçmem.ama Beşiktaşıma da laf söyletmem.maçlara giderim arada.kapalıya bir çok kez gitmişimdir.Çarşıyı canlı izlemek ölmeden yapılması gereken şeylerden bir tanesidir:))

0|0
    0|0
  • sevgilimin tuttuğu takımı tutmam. kendimi bildim bileli Fenerbahçeliyim hiçbir erkek bunu değiştiremez

1|0
    0|0
  • 0|3
    0|1
  • fenerbahçeyi bi türlü sevemedim. kimse alınganlık yapmasın beşiktaşta oturduğum için sempatim var galatasaraylıyım ama çok çok umrumda da değil :)

0|0
    0|0
  • Evet ben onun icin takim degistirmem ! Fenerliyim cok sukur oda fenerli cikti :D

0|1
    0|0
  • Hiç fanatiğim.

0|0
    1|0
  • fenerliyim ama en son hatırladığım kezman diye biri vardı çok zaman geçti hiç takip etmem

0|0
    0|1
  • fanatik falan değilim aslında. karşı takımlar tutanlara gıcıklık olsun diye tuttuğum takımı tutuyormuş gibi davranıyorum.

1|0
    0|0
  • futbolla ilgilenmem ama milli maçları izlerim daha doğrusu izlerdim fatih terim, şenol güneş gibi usta isimler olursa.

0|0
    0|0
  • Off hastaya yatak sormşsun hacıı.. FENERBAHÇEM benim yaşama sebebim... Sevgiliminde yüreğinde Fenerbahçe aşkını gördüğüm için sevdim...

0|0
    0|0
  • ben galatasaraylıyım

0|0
    0|0
  • takım tutmuyorum ama gs sempatik geliyo

0|0
    0|0
  • Holigan olmayacak kadar,takip ederim. Gs

0|0
    0|0
Yükleniyor...