Başkalarının sizin hakkınızdaki düşüncelerini merak eder misin?

İş yerinde, sınıfta komşular ya da arkadaşlar arasında biri gelip sizin hakkınızda onların ne düşündüğünü anlatsa dinler misiniz? Yoksa susturup önemsemez misiniz?

Bir komşu gelmiş bana alt ve üst kattakilerin benim hakkımda söylediklerini anlatmak istedi de ben aman duymak istemiyorum dedim sonra da size sormak istedim

Güncellemeler:
Dün soruyu sorarsormaz çıkmak zorunda kaldım yeni okudum yorumlarınızı. Ben komşuların ne söylediğini bilmiyorum ama tahmin ediyorum. Öğrenip de canımı sıkmak istemedim sadece.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• ayıla bayıla dinlerim kim dost düşman belli olur işte ama birde farklı boyutu var senin çok değer verdiğin sevdiğin birinden hakkındaki olumsuz düşünceleride duyabilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Doğrusunu yapmışsın.

Dinleseydin muhtemelen kafana takacaktın.

Ben insanların söylediklerini hiç takmıyorum şahsen, insan çok daha mutlu oluyor böyle :)

1|0
    0|0
  • başkalarının düşüncelerine göre yaşamam

1|0
    0|0
  • yooo merak etmem hakkımda kin ne derse desin .banane ya

eaaa

ya bu arada çok merak ettim komşuların senin hakkında ne düşünüyormuş he ne düşünüyormuş çatlayacağım meraktan

1|0
    0|0
  • sırf dedikodu milletin açıgını arayan tipler işte :D

1|0
    0|0
  • pek merak etmem tahmin ederim

1|0
    0|0
  • Severim dinlemeyi.

1|0
    0|0
  • Merak etmem birisi bir şey söyleyecekse gelip yüzüme söylesin daha çok makbule geçer.

1|0
    0|1
  • önmsemem diyen yalan söler simdi düşün en sevdiğin bi adam var birisi gelip sana onun hakkında bişiler diyor ... beyin bunu duyduktan sonra yeni bi dosya acıyor ,sonra o sevdiğin kişiye bakısların bile degişiyor sorgulamaya baslıyorsun acabamı diye...

hakkımızda olan hersey bizi ilgilendirr ama olaya önmli olan ne kadar olgun baktıgımızdır bence

0|0
    0|0
  • önemsememmmmmmmm

0|0
    0|0
  • Dedikoducu o, ordan sana gelir anlatır, senden onlara.

Dinleyin ama sır vermeyin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendimi bildiğimden, iyi ya da kötü olan düşünceleri önemsemem. iyi konuşulursa da haketmişimdir kötü konuşulursa da. senin komşunun dedikodu yapası gelmiş.

2|0
    0|0
  • dinlerdim ben olsam. Önemserim insanların hakkımda ne düşündüğünü

2|0
    0|0
Yükleniyor...