Kendimi nası dizginlerim?Lütfen yorum yapın:(

Arkadaşlar benüni öğrencisiyim 20 yaşındayım ve yurtta kalıyorum öncelikle bunu belirteyim..Yurdun aksam yemeği servisi yok(sabah var bi tek) maalesef,Sorun şu ki yeme olayına çok harcama yapıyorum gün içinde yemek yeme iştahım çok kuvvetli, günde 20 tl harcadığım zamanlarçok oluyo bazen daha fazla kendimi durduramıyorum okul çıkışı okulun sosyal tesislerinden yiyorum haftanın iki günü hariç 3 günü saat 4 30 gibi çıkıyorum okuldanişte okulun yemeğini yiyorum ama sonrasında iki öğün daha yiyiorum nedense yetmiyo ve çok para gidiyo haliyle..iki tane özel burs alıyorum her ikisideaylık 100 tl.babam her ay genelde 400 veya 500 gönderiyo ve anca yettiriyorum ve 1 sene içinde kilom 57 den 62 ye çıktı:( napmam lazım hem dahaaz para harcayıp biraz da kilo verebilmek için tavsiyeleriniz neler arkadaşlar :/

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• o yüzden eve çıktım ben de :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Neden bu kadar yiyorsun? onu araştırmak lazım bence. Bir de düzenli bir yemek yeme yok sanırım. Düzenle yesen bu kadar harcamazsın.

0|0
    0|0
  • Yemek yüzünden paranı kısma bence.Başka giderlerin varsa onlardan kıs.Ne için para var ki? Ben aç kalacaksam tükürürüm öyle paranın içine.Extra giderlerini bir daha gözden geçir.

0|0
    0|0
  • Kıyamam. . Öğrenciyken bende cekmistim ya bu tür durumları anlıyorum seni yani :) Bana ulasirsan söyleyeblrm kendi taktigimi :d

0|0
    0|0
  • karnın acıkınca 4 bardak su iç, 2 saat keser seni, hem zayıflarsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...