Evlilik programlarında karşısındaki adamın parası var diye evlilik teklifine evet diyorlar. Ne düşünüyorsun?

Evlilik programlarında bakıyorum, parası olan ama konuşmayı, oturmayı, kalkmayı bilmeyen adamlara akın akın kadınlar gelip, talip oluyo.

Siz olsanız sırf parası var diye hiç bir duygusal yakınlık hissetmediğiniz biriyle evlenmeyi düşünür müydünüz?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Ya yarın bir gün basıma ne gelir bilmiyorum büyük konusmuyorum o yüzden ama sevmediğim bir adamla aynı yatakda yatamam, aynı tuvaleti bile kullanamam herhalde..

Ama söyle birşeyde var maalesef, oraya gelenlerin cogu ya magdur, dul, cocuklu ve bir yuvaya gercekten muhtaclar

0|0
    0|0
    • Ama genç körpecik kadınken hiç bir şeye seslerini çıkarmaz az la yetinirken.Çoluklu çocuklu yaşlanmışken neden elin adamı çeksinki...Ha çekenler var da yani mantık çerçevesinde düşünürsek diyorum...

• Haklarında hayırlısı olsun artık ne diyem...

• Allah herkes kalbine ve aklına göre versin

Erkekler Ne Diyor 10

• Yok daha neler :) En azından bu siteyi ziyaret eden ve yaş profili 25-35 arasında olan insanların para için duygusal birlikteliği bir kenara atacağını düşünmüyorum. Ha ne olur; kadının başından öyle ya da böyle şekilde kötü evlilik(ler) geçmiştir, maddi durumu iyi değildir, kendi bazı duygularından feragat ederek mantık evliliği düşünebilir, belki ileride severim düşüncesiyle. Sevedebilir neticede. Buna bir dereceye kadar saygı duyarım. Ancak para sadece mutluluk için olması gereken araçlardan biridir, tamamı değil. Özellikle de evlilik için.

0|0
    0|0
    • Yani hiç birimiz zengin çocuğu değiliz.Hiç birimiz saraylarda yaşamadık.Hadi evi parayı anladım da arabası da olsun diye niye inat ederler 70inde arabayla dünya turuna mı çıkacan be kadın...

• Katılıyorum, araba için de ısrar etmek benim için biraz çiğ davranış. Ama maalesef böyle insanlar var etrafta, yapacak bişey yok

• Hadi biz gençler illa araba diye tuttursak anlıcam.Genciz kanımız deli akıyo.gezip tozmak istiyoz dicem...

• evlilik programlarına kadınların çoğu zaten aşk meşk için değilde sığınacak liman bulmak için geliyor görüyoruz evlenen de bindebir..

0|0
    0|0
  • Fahişelikten ne farkı var biri anlatsın.

1|0
    0|0
  • berbat bir şey olsa gerek...çoktan kendini idam etmiş bir insanın ruhu olsa gerek onlardaki..erkeğin yerinde olsam almam...düzer geçerim dicem ama ayıp olur bana yakışmaz..

0|0
    0|0
    • ya tamam para önemli ama hiç bi şey hissetmediğin adama ilk görüşmede de ne kadar kazandığı neyi var yok sorulmazki canım...

• Ben şunu düşünüyorum. Muhtemel olarak ilk evliliklerini severek ve mantık üzerine kuran kadınlar mutlu olamadılar. Ve muhtemelen maddi sıkıntı çektiler. Kadın bu hayatını ve kendini garantiye almak ister. Bence Bu yüzden.

0|0
    0|0
    • Hepimiz maddi sıkıntı çekiyoruz.Kimsenin parasal durumu mükemmel değilki.Yaşlıların daha mantıklı düşünmesi gerekirken biz gençler neden onlardan daha mantıklı düşünebiliyoruz...

• Genç olduğumuz içindir belki bu deli cesareti. Önümüzde onlarca şans varmış hissine kapılıyoruz sürekli. Belki yaşlanınca pek çok şansın tek sefer olduğunun farkına vardıkları için hayatı doluca yaşayıp, eğlenmek, gezmek için bunları istiyor olabilirler. Kimi için hayat özgürce herşeyi yaşayıp mutlu olmaktır. Kimi için ise kendi nefsine hakim olup, çocuk yetiştirip, birşeylerin hep eksikliğini duyup huzurlu ölmektir.

• Asla hayır bir insana parası için kesinlikle eyvallah etmem. para cinsiyet yaş ve kariyer ne olursa olsun karşıdaki hak ettiği cevabı alır...subay da olsam bu böyle hadsizlik edene hadsizce cevap veririm...

0|0
    0|0
    • Canım subayların düşünmeye hakkı yokmu.Tabiki düşündüğünü söyleyeceksin.Para evlenirken ikinci planda olmalı.Parayla evlendikten sonra o evlilikten hayır gelmesini beklememek lazım...

• anlatmak istediğim yerine göre üstlerimle de takışırım. rütbe para yaş ve cinsiyetin beni asla sınırlandıramayacağıydı... ok...

• Güzel karşısındaki her kim olursa olsun hakkını yedirmeyen,kendini ezdirmeyen insanları severim...

• Hiç katılacağımı düsünmem ama farzedin ki katıldım ilk etapta evimin arabamın ve gelirimin oldugunu soylemem.

asGari ücretten biraz fazla alıyorum derim ve evim kirada derim.

0|0
    0|1
    • Ya zaten insanın kısmeti çok kapalıdır gider onu irdelemiyorum ama araban var mı evin var mı?Bu sorular gerçekten çok çirkin.Daha hiç tanımadığın,hiç bi şey hissetmediğin adamın ne kadar kazandığından sanane.Saçlarını başlarını yolacan o kadınların ya...

• Artık zaten işleri güçleri yok böyle programlar gösteriyorlar ... Milletimizde oturup izliyor

0|0
    0|0
  • mutlu olmaları zor.

0|0
    0|0
  • O programa çıkacak noktaya ve düşünceye kadar gelen biri için şaşılacak bir durum değil, amaç bu zaten, zengin kocayı bulmak. Zaten bu tip programları seyretmiyorum. Aslında mümkün olduğunca TV izlemiyorum. TV'yi en son 2 ay önce açmışımdır belki. Beynime tecavüz eden abuk sabuk reklâmlar, diziler, programlar yok, ohhh mis.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç bir şey hissetmediğim bir insanla parası için evlenmem.

Bir kaç kere izledim evlilik proğramlarını genelde yaşamış görmüş geçirmiş parasızlıktan çok çekmiş insanlar öyle kişilerle evlenmeyi kabul ediyorlar.Bir şey diyemem onlara da kızamam zamanında yoksunlugunu yaşamış ve şimdi yaşamak istemeyen insanlar.

0|0
    0|0
    • Tamam da yoksulluğu yaşayıp belli bir yaşa gelince insan neden sapıtıyor.Herkes rahat yaşamak ister ama yoksa yoktur.Hiç birimizin babası karun kadar zengin değil.Ama halimizden şkayetçi olmadan geçinip gidiyoruz...

• Onların eline böyle bir fırsat geçmişken para yönünden artık sıkıntı çekmek istemiyorlar bence..İzlediklerimden bu kanıya vardım ben

• kendını kullandırmak olur bence böyle bıseyıde asla dusunmem...

0|0
    0|0
  • şahsıma çok aptalsın be kızım şunlar kadar değerin yok diyorum :)

başıma çok geldi maddi durumu çok üst düzeyde olan insanlar evlilik teklifinde bulundular.kalp bu çarpması lazım.parada beni heyecanladıran bişi yok ki

0|1
    0|0
    • Tabiki sevgiyi parayla satın alamazsın.Ama sevdiğinle ilerde para sahibi olmak imkansız değil:))

• para bir gün biter bunu herkes bilir çok klişe olyuo biliyorum ama sevgi hep bakidir.

0|0
    0|0
    • Para da çok önemli ama ikinci planda...

• ama 2. planda.öyle sevgi yok aşk yok sadece para için evlenilmez.hangi Allahın kulu mutlu olurki öyle..

• Alan memnun, satan memnun.Bize de onlar bilir demek duser diyorum.

0|1
    1|0
  • tabiki de hayırrrr

0|0
    0|0
Yükleniyor...