Para bu kadar kıymetsiz mi ?

Bugün Mango da kasadayım, yanımda da bi bayan var. Cüzdanından parasını düşürdü, 50 kuruş. Ayagımın önüne düştü. Ben almaya yeltendim ancak kadın kalsın sorun değil dedi. Bu kadar kıymetsiz mi para ? O paraya muhtaç olan da var ama neyse dedim artık içimden.. Herkes kendinden sorumlu.

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• O kadın için değersizmiş demek ki, değerli olsaydı emin ol eğilir alırdı...

Mango ha A.V.M demi peki?

0|0
    0|0
    • evet migrosta

• yok ben takmıyorum takıyo olsam mangoda işim ne ? ama en azından döküp saçmıyorum

• Allahtan takmıyorsuni takıyorsan hala kafanda niye taşıyorsun ve niye burada soru soruyorsun. :) Bunlar taktığını gösterir. Artı olarak mangodan alış veriş yaptığını iafade ederek ne ima etmek istiyorsun?

Erkekler Ne Diyor 14

• birgün ona muhtaç kaldığında anlar ancak...

0|0
    0|0
  • Kıymetsiz değil büyük ihtimal kadın çalışmıyor kendisine bakan birisi var bu yuzdende pek önemsememiş olabilir o parayı kendi kazansa nasıl davranır az çok tahmin ediyorum

0|0
    0|0
  • Koca parası yiyordur.50kuruş olmayınca ekmek alamıyorsun be

0|1
    0|0
  • ben 5 kuruşu yerden kaldırdığımda aç olduğumu sananlar oluyor bazen ama düşünemiyolarki paranın üstünde atatürk resmi var

1|0
    0|0
  • ihtiyacı yoksa ihtiyacı olana vesin o gerizekalı 50 kuruşamı kaldım diye düşünüyordur paranın kıymetine değil üzerindeki bayrağa ve ataya saygıdan alınması gerekir

0|0
    0|0
  • ben olsam bende öyle yaparm, cünkü işine bakıyor o bayan. sora o parayı alırım yani o da öyle yapmistir

0|0
    0|0
  • 25 kurusun peşinden yokus asagıya ayakları göte vura vura kostugumu bilirim. Hey gidi öğrencilik

0|0
    0|0
  • o 50 kuruş değilde 50 tl olsaydı görürdüm ben o karıyı :D

1|0
    0|0
  • bırak parayı, bazıları burnu düşse yere, eğilip almaz.

1|0
    0|0
  • benimde düşüyor almıyorum yerin hakkıymış derim

0|0
    0|0
  • karakter meselesi.. yoksulluğu da çeken bilir o da öğrenir belki bir gün

0|0
    0|0
  • O kolay kazaniyodur kesin..

0|0
    0|0
  • ben yolda beş kr görsem bile alırım .. sırf üzerinde atatürk resmi var diye...

0|0
    0|0
  • para hiç kıymetli olur mu canım mühim olan miktarı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben 5 kuruşumu düşürdüğümde bile alırım

0|0
    0|0
  • Havan batsın deseydin.

0|1
    0|0
  • niye eleştiriyorsunuz ki.o parayı bulan herhangi bir kişinin o kadından daha çok ihtiyacı olacağı yüksek ihtimal sonuçta.

bazen ben özellikle sokağa bozuk para atarım, çünkü muhtemelen bir çocuk bulacak ve sevinecek diye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...