Aranızda outdoor koşu yapanlar var mı?

Outdoor kuşu yapanlar, nerde koşuyorsunuz, hangi saatlerde koşuyorsunuz, interval mi yoksa tempolu mu koşuyorsunuz, koşarken müzik dinler misiniz, hangi markaları seversiniz?, mesela ben sabahları 6 da kalkıp, üsküdar sahilde hareme kadar 3 kere koşup dönüyorum 10 km'yi biraz geçiyor 1 saat sürüyor, müzik olmazsa olmazım pumayı çok seviyorum ^^ Koşan hiç kız görmüyorum nedense. 2-3 kişi görüyorum onlar da erkek..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu havalarda değil de yazın, Yedikule sahil tarafında,
    3 gidiş 3 geliş toplamda 6km. koşuyorum yaklaşık 45 dakika sürüyor. :)
    Koşarken tempolu müzikler dinliyorum, Nike'ı tercih ediyorum. :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben koşuyordum sırt ağrısı çektiğim için doktor şimdilik yasakladı. 2400-3000 metre koşuyordum saat 8 sabah. Müzik dinlemiyorum, Nike ve adidas tercihen, Tchibo koşu hırkası aldım, bayıldım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sketchers da süper koşu ayakkabıları var. denemeni tavsiye ederim. bu arada sahilde koşarken betondan değıilde çimenlerin üzerinden falan koşsan daha sağlıklı olur. tabi burkulmalara dikkat etmek lazım bu durumda. dışarıda koşmak, spor yapmak bence içeride salonda spor yapmaktan daha iyi.

1|0
    0|0
  • kartal- caddebostan 19km 2.10dak kosuyorum benimde markam Puma & Salomon Müzik beni ateşliyor :D bilhassa soguk havada kosmayı severim caddebostan kosan kız fazlasıyla var zaten cadde kızı her zaman fit'dir ;)

https://www.youtube.com/watch?v=BQdwOdjhbZc

1|0
    0|0
  • Sabahları koşuyorum. Müzik tek olunca zaten muhakak gerekiyor. :) Tek kötü yanı koşacak doğru düzgün bir yerin olmaması.

1|0
    0|0
  • Evde kosan da mi var

0|0
    1|0
    • spor salonunda koşan var, sporla alakasız bir insan olunca tabi anlıyorum seni.

• Spor salonunda yapilam kosu kosma sporu degildir , spor oncesi isinma amaclidir

• bu dediğinden bişey anlamadım, bence baya bir saçmaladın :D

• Saatte 10 km hiz fazla gelmesin yürüme hızı zaten 5 km

0|0
    0|0
    • fazla gelmiyor

• hayır sosyal medya ile aram yok.. ya aslında hiç yürümedim, çok yokuş vardı artık yokuşlardan biri gebertti beni yürümek zorunda kalmıştım onun dışında hep koştum düşünsene büyükadayı turlamak kolay mı :)

• Evet ya ben atla turladim cok büyük gercekten ama koşu için harika bir yer

• floryada koşmak güzeldir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...