Bir spor müsabakasına katılsanız ve başarısız olsanız ağlar mısınız?

Dün bölge geneli taekwondo müsabakası vardı burada. Ve başarısız olan çoğu kişi ağladı. Siz olsanız ağlar mıydınız?

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

• Taekwondo da 6 eyalet sampiyonlugum var. Bende finalde son hamle ile kaybettigim bir anda aglamistim. Asiri motivasyondan oluyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nekadar calistigima bagli eger cok emek verdigsem evet aglarim 😅

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben de tekvandocuydum. 18 ay bu sporla uğraştım lisansım da vardı dediğin gibi başarısızlar hep ağlıyor bu sporda. Ben hiç ağlamadım. Çünkü yeterince tatmin olduğum için madalyalar sadece semboldür bence 😊

0|0
    0|0
  • Güreşlere katıldım. Yenilmedim. Öyle olimpiyat değilde. Kursta hiç yenilmedim. Ben hiç yenilmedim daha doğrusu

0|0
    0|0
  • Profesyonel oynadığım dönemlerde başarım da başarısızlığım da çok oldu ağlamadım, eksiğimi kapatmayı denedim, bükemediğin bileği öpeceksin.

0|0
    0|0
  • Hayır sadece elimi kaldırırdım şapkamı giyip giderdim :)

0|0
    0|0
  • Final maçı ise ağlayabilirim

0|0
    0|0
  • hayır.. kişinin karakterine baglı

0|0
    0|0
  • Ben gururuma yediremiyorum. . ama müsabaka bu yani yene de bilirsin yenile de bilirsin

0|0
    0|0
  • diğer müsabakaya deli gibi hazırlanırdım başarı istyorsan acı çekeceksin ağlamayacaksın

0|0
    0|0
  • eğer kayı bedersem gururuma yedirmezdim bu yüzden ağlaya bilirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ağlar mıyım bilmiyorum ama sindirmem zor olurdu zaten bir yarışa dahil oluyosam kazanmadan bırakmam başarısız olacağımı düşünüyosam hiç dahil olmam

0|0
    0|0
  • Hayır ağlamam

0|0
    0|0
  • Başarısız olmam direk

0|0
    0|0
  • Ben daha çok kendime kızıyorum kendimi cezalandırıyorum böyle durumlarda :/

0|0
    0|0
  • Hayır ağlamam :)

0|0
    0|0
  • Ağlamam aksine daha çok sinir olup daha sık çalışırım

0|0
    0|0
  • Aglardim herhalde 😄

0|0
    0|0
  • Ağlanıcak ne var :D

0|0
    0|0
  • Ağlamam önemli olan yarışmak. Demek ki iyi hazırlanmamışım ve bunu haketmişim.

0|0
    0|0
  • Aglayabilirim

0|0
    0|0
  • ağlamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...